Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor ti először elvesztettét...

Amikor ti először elvesztettétek a szüzességeteket fiúk, akkor ti is nagyon hamar elmentetek? Mert én hamar nagyon, kb 5-6 szor tudtam be-ki tolni és ennyi volt. Gáznak érzem magam így a barátnőm előtt.

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Én amikor másodszor elvesztettem a szüzességem, akkor is.
2011. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez teljesen normális. Nem vagy gáz. Én már találkoztam olyan fiúval, akinek nem én voltam az első, mégis egyszer rakta csak be és ennyi. Szép dolog a szerelem, hidd el a barátnőd sem sérelmezi. :) Majd, ha többet lesztek együtt, ez a gond meg fog szűnni. Akkor meg majd az lesz a baj, hogy a csaj már nem bírja a sok döngetést. :D
2011. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hamar elmentem, mert el kellet érnem a buszomat.
2011. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, örülök neki:)



Elérted a buszod h elmentél?:D:D:D:D

2011. okt. 14. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is csak ügyes voltam és a csaj észre sem vette...

De utána olyan 20perceset kapott hogy az.... :)

2011. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
36%
Ez attól is függ, hogy azelőtt sokszor maszturbáltál? Ha rengeteget csináltad kialakulhatott nálad korai magömlés is, de ez sem gond. Ezt legjobban úgy tudjátok megoldani, ha beszéltek róla, nem könnyű előre, de hidd el ha beszélgettek, és úgy gyakoroljátok, és persze minél többet csináljátok nagyon sokáig eltudjátok nyújtani.
2011. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:55

Nem értem az összefüggésedet a korai magömlés és a maszturbáció között!!!Elmagyaráznád?

2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, mielőtt még nem akarta, előtte elég sokat maszturbáltam. Ha mostantól nem maszturbálnék,hanem csak vele foglalkoznék akkor javíthatunk ezen?

Az a baj,hogy csak heti egy alkalommal tudjuk megoldani.

2011. okt. 16. 12:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék az összefüggésre mint az előttem író
2011. okt. 16. 13:30
 10/16 ricsi2302 válasza:
100%

Mikor én először szexeltem nem mentem el :S

Nem tom miért lehet az hogy nagyon izgultam hogy milyen lesz meg görcsöltem rajta kitudja :S de a csaj nem hitte el hogy szűz vagyok XD De másodjára már sikerült elmennem kb 20 perc után :)

2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!