Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Több lyuk a szűzhártyán?

Több lyuk a szűzhártyán?

Figyelt kérdés

Az osztott szűzhártya (kép jobb alsó: [link] át tud szakadni természetes úton? Készülünk az első alkalomra, és izgulok, mert nekem ilyen.

Másik kérdésem az lenne, hogy miért van az, hogy sok mindenkinek nem szakad át a szűzhártyája egyből az első együttlét alkalmával? Válaszotokat köszönöm


2011. okt. 15. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan a túróból tudod,, hogy neked milyen a szűzhártyád??? Különben azért nem szakad át elsőre némelyik nőnek, mert nagyon rugalmas.
2011. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hehe, eszembe juttatsz valami régit.


Mi az? 7 apró lyuk egy szűzhártyán.

???

Hófehérkének jó kis éjszakája volt a törpékkel.


Mi az? Egy nagy egy szűzhártyán.

???

Hajnalba megjött a herceg.


És mi az? Egy bazinagy lyuk egy szűzhártyán.

???

Lóval jött az úrfi.

2011. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

:D Nekem is rögtön ez a vicc jutott eszembe :D


Szerintem át tud így is szakadni, mert attól még hogy kettő van, megtalálja a rést rajta. Azért nem szakad át rögtön, mert rugalmas, de amúgy nem is mindenkinek van, mert nélküle született vagy a gimnasztikai mozdulatoktól is átszakadhat. Szerintem ne izgulj, attól még menni fog, mert kettő lyuk van rajta. Csak ne görcsölj rá, mert ha izgulsz, akkor tuti fájni fog. Lazulj el előtte, mert jó lesz és menni fog az!!

2011. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!