Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Körülmetéltek, de fitymafékem...

Körülmetéltek, de fitymafékem megmaradt. Miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy jó helyre írom e,de inkább kapcsolódik a szüzességhez mint máshoz.

4 évesen körülmetéltek,de valamiért a fitymaféket meghagyták,ez semmilyen működésbeli problémát nem okoz csak szerintem ez így nem túl esztétikus.16 vagyok és eléggé szégyelném elővenni a "szerszámot" ha arra kerülne sor...Miért nem távolították el úgy mint másoknak?


2011. okt. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezz meg egy orvost vagy vágd le kisollóval..
2011. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen és a csajom imádja szopogatni
2011. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem 3 évesen metéltek körül és nekem is meghagyták a fitymafékemet.Vannak orvosok, akik így csinálják. Nem hiszem hogy gondot okoz, sőt valakitől valahol hallottam hogy visszament utána leszedetni a fitymafékét is és akkor utána sokkal de sokkal érzéketlenebb lett neki.
2011. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerencséd van. Ahogy az utolsó is írta, az eltávolításával lesz érzéketlen csak igazán... a pénisz... mivel ott van a legtöbb ideg. Én sokat fizetnék, ha meglenne nekem :(
2011. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!