Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez látszik ultraha...

Szerintetek ez látszik ultrahangon?

Figyelt kérdés
lefeküdtem a barátommal már sokszor és nem akarom h anyámék megtudják, mert megölnek!! ha elmennék (kivizsgálásra vagy nemtoom miért,csak ugy...)ultrahangra,főleg ha anyámmal, akkor megtudják mondani, h nincs szűzhártyám vagy valami?? Látszik hogy nem vagyok már szűz?
2011. okt. 18. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kislányom! ha ennyit se tudsz akkor mi a fenének szexelsz? én tuti megpofoználak anyád helyében ha 16 éven alul vagy!
2011. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-' hány éves vagy? :D
2011. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látszani nem látszik, max érződik

Tisztább lenne, ha elmondanád a szüleidnek, a nőgyógyász úgyis rá fog kérdezni

2011. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 vok... És hát persze, ha elmondanám biztos megölnének... :(
2011. okt. 18. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
ha 18 vagy akkor miért kell a szüleid előtt titkolnod hogy nem vagy szűz? mellesleg 18 évesen a szüleid kísérnek dokihoz?
2011. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ultrahangra, sőt az orvoshoz tuti nem engedik be anyudat, pláne ha 18 vagy... és van ugye az orvosi titoktartás... nem fogja elmondani anyudnak
2011. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát sztem ha 18 vagy te már azért csak el tudod dönteni h lefekszel a barátoddal vagy sem...örüljenek neki a szüleid h nem 13-14 évesen kezdted mint a mostani 13-14évesek...és 18éves vagy sztem már nincs nagyon beleszólásuk ebbe a dologba gondolom ők se 30 évesen kezdték
2011. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!