Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az nagyon gáz, ha 16 évesen...

Az nagyon gáz, ha 16 évesen szűz vagyok, és el akarom veszíteni már. Mert minden kis rezzenésre úgymind elkezdek bizseregni, érzem h vágyom rá, ha még nem is csináltam?

Figyelt kérdés
Akár kocsiban ülök és döcög az űt, mindjárt érzem h húúú de kéne most egy jó kis pasi:)
2009. máj. 2. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet olyat kérdezni, hogy gáz-e? :)

Neked az? Igen/Nem? Az akkor az/nem az.

Ennyi :P

2009. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem gáz, ha erőteljesen foglalkoztat a téma. Sőt. De az még kevésbé gáz, ha 16 évesen még szűz vagy.(Az ellenkezője inkább lenne az.) A leendődnek ezek szerint nem lesz nehéz dolga, de azért ne add oda magad bárkinek, csak hogy túless már rajta. Előbb magadnak szerezz minél több örömet, ha ennyire igényled.
2009. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez a 14-16 éves korosztályban lehet hogy gáz de!

a 17-18 évesek azt "tisztelik" akinek még meg van


16/F véleménye :D

2009. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát...öö...bocsi de nem én írtam:)
2009. máj. 2. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj kicsi kíváncsi lányka. :P Hidd el sokmindent felfedezhetsz magadon. :) Csak szex miatt ne állj össze szerintem pasival. Szerelemből az igazi, hidd el. :]
2009. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne már gáz??? Bizseregjél csak még 1-2 évig utána tökjó lesz ha oda kerül a sor. Ne siess vele! Ráérsz még!
2009. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ohh hát asszem összeillenénk 16 vok fiu és énis nagyon vágyom rá:P
2009. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xD, jólvan akkor:D
2009. máj. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!