Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudok eljutni az...

Miért nem tudok eljutni az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Nah arról lenne szó hogy a barátommal 3 hónap egy kis szerelmeskedésbe keveredtünk, de persze védekeztünk, nah arról van szó hogy tegnap nem hatolt be teljesen,de ma rendesen szeretkeztünk ő elment de nekem valahogy nem ment, ennek lehet valami oka? Pedig mikor pettingelünk nagyon nagyon fel tud izgatni de nem megyek el a csúcsra, mit tegyen vagy mit tegyek az cél eléréséért?
2011. okt. 22. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csinálja hosszabb ideig....
2011. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos túlgörcsölted az egész folyamatot, ne aggódj majd összerázódtok. Beszéld meg a barátoddal is, hogy többet előjátékozzatok stb.
2011. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

SZIA!

ELÖSZÖR IS A SZEXET TANULNI IS KELL, ÉS CSINÁLNI...EGY LÁNYNAK IS ODA KELL TENNI-E MAGÁT ,MERT CSAK AKKOR FOG MENNI....MIKOR ELJÖN A SEX AKKOR IZGASD A BARÁTODAT ÉS TE IS CSINÁLD AHOGY JÓL ESIK ÉS MEGLÁTOD TE IS ELJUTSZ A CÉLIG

2011. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
gyakorlas kérdése.. :)
2011. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy a barátod nem volt elég ügyes. Irányítsd, hogy mi a jó neked, amikor ő diktálja a ritmust. Ha pedig te, akkor magadra is figyelj, ne csak rá.
2011. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 prominens személy válasza:
fogyassz sok vitamint!
2011. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
korod?
2011. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ő 15 én 14....
2011. okt. 24. 19:00
 9/13 anonim válasza:
Törődj bele...!!!Én sem tudok elmenni pedig már jópárszor lefeküdtünk...Nem minden csaj tud elmenni.. :S
2011. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez a megfelelő partneren is múlik. én az exemnél sokszor nem tudtam elmenni, így utólag rájöttem, hogy a szexet se szerettem vele annyira csak bemeséltem magamnak, hogy hű de jó. a mostani pedig minden alkalommal eljuttat a csúcsra és meglep.:)
2011. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!