Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, hogy 20...

Szerintetek gáz, hogy 20 évesen szűz vagyok még fiú létemre? Illetve, hogy az, hogy ha másképp nem jönne össze, akkor egy örömlány "segítségét" kérnem a témában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
miért lenne gáz? mindenkinek a saját élete mikor veszti el. én inkább egy szüzet választanék mint egy dugógépet aki füvel fával....persze ha mimoza vagy és ezért nem jött össze a dolog akkor az komolyabb ügy mert eltarthat jo sokáig...de ha csak nem találtál megfelelö lányt akkor várd ki nyugodtan az idöt. én nem dijaznám ha k.rvához mennél az tuti.mi változna? megéreznéd milyen az és? utána élnél további pár évet megint lányok nélkül.
2011. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is 20 voltam az első lánnyal, meg jónéhány haverom is a körül volt először nővel. De nem lett volna jó, ha az első egy k lett volna.

Van olyan haverom, aki először 20 évesen volt nővel, azóta meg egyfolytában napi programja az újabb numerák felkutatása, már 30 fölött van.

Szóval semmiről nem vagy lemaradva.

2011. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Mimóza talán nem vagyok, csak az önbizalmam csappant meg mostanában a felszaladt kilók miatt...

2011. okt. 22. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

hát drágaságom ez legyen a legkevesebb. ha zavar tegyél ellene:)és máris visszatér az önbizalmad.ne legyél lusta. könnyü sirni kezedben a csokival meg a szaftos pörkölttel a tv elött XDD

jo nyilván ezt eltulozva mondtam:)

2011. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

20 éves vagyok és szűz. Egyáltalán nem tartom gáznak a dolgot, de már annyira túl akarok esni ezen a dolgon, hogy szinte mindennap gondolok rá, hogy milyen jó lenne már elveszíteni. Éppen ezért fogok örömlányhoz menni. Nagy elhatározás de nem látok más kiutat a szerencsétlenségemből. Mindenhonnan csak visszautasításokat kaptam. Aktívan 5 éve próbálok ismerkedni lányokkal. De ajánlom, hogy vegyél figyelembe sok mindent, például ha ne adj isten kiderül a család, barátok vagy későbbi barátnő előtt akkor mi lesz?


Ezenkívül olyan örömlányt válassz aki elfog, mert az örömlányok többsége tart a szűz pasiktól olyan értelemben, hogy lehet beleszeretnek vagy nem fizetnek, elfelejtik magukkal vinni az óvszert stb. Szép keress fel egyet és tisztán közöld a szándékaidat.


Fel a fejjel, ezen is túl kell egyszer esni. Utána meg nem fogod érteni, hogy miért problémáztál rajta ennyit! :D:D:D

2011. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi én 24 vagyok és szűz. És sajnos már belehülyültem a sok aszság miatt. Te ne csináld, mert csak fájni fog a fejed. Ha már annyian mondják gondolom nem az, nálam kiderült egy társaságban, nem volt nagy dolog belőle. Szóval pf ennyi.
2011. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

barátom 21 évesen vesztette el a szüzességét... velem :P


Szóval szerintem nem gáz, én se csináltam belőle ügyet.

2011. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 seesee válasza:
70%

Az akkori barátom 21 volt, én meg 16, amikor elvesztettük. Ő is, és én is szüzek voltunk. Nagyon vártuk, nagyon készültünk rá, sokat beszélgettünk róla előtte. És mondhatom, hogy nagyon jó volt, még ha fájt is egy picit mind a kettőnknek (mert a fiúknak is fáj ám..). Csodálatos élmény volt, sosem fogom elfelejteni! Végig figyelmes volt, és rendkívűl óvatos.

Szóval egy szűz fiú is lehet nagyon jó az ágyban elsőre is! Ne parázzatok, és ne menjetek prostihoz, mert az tök személytelen. A prostit csak a pénz érdekli, nem pedig a ti érzéseitek, márpedig nektek van ezzel kapcsolatosan bőven érzésetek, mivel régóta rágódtok ezen a témán!

Ja, és még valami!!! Pont azért mertem elkezdeni azzal a fiúval járni, mert megmondták a barátai, hogy szűz, és így nem aggódtam amiatt, hogy majd rögtön szexet akar, meg csak kihasználna..stb, hisz csak 16 éves voltam. 1,5 évet jártunk! :)

2011. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Watkins ***** válasza:
44%

A válasz megírásának időpontja: 10-23 14:48


honnan tudod ha még nem voltál szolgáltatónál..azért pontosítok:


"De ajánlom, hogy vegyél figyelembe sok mindent, például ha ne adj isten kiderül a család, barátok vagy későbbi barátnő előtt akkor mi lesz?"

ha te nem mondod el hogyan derülne ki? Meg egyáltalán miért kellene ezért bárkinek is magyarázkodni? Kb. mintha a barátnő exeiről faggatnám meg a múltján rágódnék...család-barát meg mit szólna? Ha megértik a helyzeted semmit.


"mert az örömlányok többsége tart a szűz pasiktól olyan értelemben, hogy lehet beleszeretnek vagy nem fizetnek, elfelejtik magukkal vinni az óvszert stb."


na ez nem így van, egyáltalán nem tartanak tőlük, épp ellenkezőleg. + ha még azt is hozzávesszük hogy feltehetőleg fiatal pasassal is vannak (míg ők idősebbek, mert szüzesség elvesztésére szvsz az idősebb nők ajánlottak, akik amellettek hogy sokkalta tapasztaltabbak tán megértőbbek is) így ők nem valami öreg fószerral hancúroznak akivel undorral csinálnák. Ráadásul a fiatalt ők irányítják...szóval épp ellenkezőleg

beleszeretnek? nekik lenne jó ha találnának olyan lúzert aki beléjükszeretne és állandó vendégük lenne. De talán 1000-ből ha 1 ilyen van. Már alapból az hogy prostihoz megy valaki kizárja a nagy érzelmeket. Hiszen nem ismered, neten láttad csak a képeit, meg azért azt is tudod hogy sokadik partnere vagy egy a sok közül, sőt aznap lehet a 4.-5.

Fizetni meg ált. aktus előtt szokás (zuhanyzás előtt-után)

Gumit meg elfelejt? Nem is kell, mert minden valamirevaló prostinál van nem 1 gumi. Ugyanúgy ügyelnek ők is a védelemre...nincs olyan akinél ne lenne.

2011. okt. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!