Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Orgazmus után miért fáj, ha a...

Orgazmus után miért fáj, ha a barátom kiveszi az ujját? (szűz lány)

Figyelt kérdés
a barátom az ujjával (is) szokott kényeztetni,de nagyon fáj,ahogy orgazmus után kihúzza az ujját.ugye,ahogy összehúzodnak hüvelyen belül az izmok...a barátom azt mondta hogy nagyon rászorítok.de nem szándékosan...nem vagyok száraz,nem szorongok a kedvesem mellett.és nem maga a hártyánál fáj,hanem mélyebben.nem éles fájdalom.szerintetek azért van mert szűz vagyok?vagy azért mert szűk vagyok még?miután pénisszel történt a behatolás,el fog múlni?
2011. okt. 24. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
nekem is szokott fajni.. pedig mar 3 éve annak, h elvesztettem a szüzességemet.......
2011. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oooh:(
2011. okt. 24. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
de par pillanat alatt ki lehet venni, ugyh nem baj :)
2011. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy hosszú az ujja és elérte a méhnyakat. Az ilyen bökdöső érzés, én sem szeretem, ha túl mélyen hatol be a párom, és érzem hogy "nem megy beljebb". Bár én már szexelek, pénisztől érzem nem az ujjától.

Majd ha elértek a rendes szexelésig, lehet hogy ez elmúlik, majd kiderül. :)

2011. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,igen majd elválik,de nagyon remélem,hogy nem ilyen lesz...:D
2011. okt. 25. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

próbáljátok meg, h miután elmentél, várjon egy kicsit (1-2 percet) a barátod, ne húzza ki még rögtön az ujját. mivel megfeszülnek az orgazmus miatt az izmaid, az még egy darabig utána úgy maradhat, és érzékeny is lehet. ez lányok között változó, h mennyire az. szeretkezésnél is lehet sztem hasonló, ott is kis pihi kell utána:) az természetes h ilyenkor szük leszel, ha be vagy izgulva, nyilván más a szitu. amúgy ne aggódj emiatt, abszolút nem probléma nekünk fiúknak sem ha ilyen van, söt..;)

30f

2012. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Elmúlt ?
2015. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Imre777 ***** válasza:
Na elmúlt?
2016. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb lett-eee?
2022. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!