Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nyári nyaralás barátomékkal?...

Nyári nyaralás barátomékkal? Csak anyuék nem nagyon engednének el.

Figyelt kérdés
Szóval a barátom a családjával Olaszországba megy nyaralni és az anyukája felajánlotta,hogy menjek velük,mert hogy náluk úgyis van még 1 hely aki mehetne,de anyukámék nem nagyon szeretnék,mert,h még állítólag korai..:( (meg pont "ütközik" egy táborral,ahova mennék,de oda eddig se nagyon akartam menni,de úgy végülis megoldható lenne,h 1-2 nappal hamarabb hazajönnék).Több mint 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Szerintetek hogy tudnám megfűzni anyuékat,h engedjenek el?Vagy szerintetek miért nem engednek el?És Szerintetek is korai még?Bocsi a sok kérdést,csak tanácstalan vagyok ebben a helyzetben:(Én 15L,Barátom 17
2009. máj. 4. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korod miatt nem akarnak engedni a szüleid. Főleg hogy külföld lenne az uticél. Talán ha a fiú szülei beszélnének a te szüleiddel???
2009. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Féltik az egyszem lányukat :)

Lehetséges hogy a szex témától tartanak!

2009. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

15 évesen nem akarják hogy sexelj

féltenek ha rosszul sikerül nagyobb bajaid is lehetnek belőle

2009. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már próbáltak beszélni a szülei anyuékkal,de hiába..:(

Am. még nem szeretnék lefeküdni a barátommal,de anyuval megbeszéltük,h ha arra kerülne a sor,akkor mindenféleképpen szóljak majd neki,és majd szólni fogok.És valami ötletek,h hogyan "puhítsam meg" őket?:(

2009. máj. 4. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
15évesen szerintem is korai...biztos féltenek,nem biznak anyira az ő szüleiben amit persze megértek és nem is vagytok olyan húú de régóta együtt.ugyanakkor anyagilag megteheti a családod,hogy finanszírozza is?
2009. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát azért igen,de nem hiszem,h a pénz áll a háttérben:(

De azért köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 4. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt a sextől tartanak hogy ti akarnátok valamit(vagy legalább a fiú). Én 17/f vok és 15 éves a barátnőm és nem szoktam kivinni külföldre:D Lemegyek hozzá és beszélgetünk elvagyunk , sétálgatunk, fagyizunk és kirándulunk de nem külföldön mert egyrészt bevallom pénzem nem lenne rá és szüleimnek se és amúgy is ezek sokkal jobb dolgok. Szülői szemmel nem bíznak a fiúban és lehet nem bíznak benned. Ha bajod lesz akkor mit csinálnának vajon... vagy ha véletlen baleset? Nem akarok semmit sem csak ezek miatt aggódhatnak.
2009. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Velem is történt ilyen dolog.(Fiú vagyok) Én beszéltem a lány szüleivel. Megmondtam nekik h nem azért akarom elvinni a lányukat hogy jól meg... Hanem mert szeretem és ha megtehetem h elvigyem miért ne vihetném el. És h maximálisan vigyázok rá. Szal sztem a barátod beszélhetne szüleiddel. Sok sikert!
2009. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én maximálisan megértelek,én is 15 vok és lány a barátom 19 már 8 hónapja együtt vunk és azt tervezgetjük h nyáron pár napra lemegyünk a Balcsira a nyaralójukba,igaz mi csak 2esben szeretnénk mert nagyon kicsi a ház és nem férnénk el mert csak 1 szobás.És anyunak én felvetettem az ötletetet és azt modnta h ezt felejtsem el 1 napra lemehetünk de ottalvás nincs.De am nem értem az ősöket már 8 éve ismerem a barátom és nagyon sok táborba meg többnapos hétvégi programon voltunk már együtt,ahol sátoroztunk szal ha akrtuk volna simán megtörténhetett volna mert mióta együtt vunk azóta is voltunk már pár ilyenen.Sztem próbálkozz meg azzal h menjetek el csak 2 napra vhova a közelbe és ha azt megengedi és látja h vigyázott Rád a srác talán beleegyezik az Olaszo.-ba is :)

Sok sikert!

2009. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!