Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok szerintetek...

17 éves fiú vagyok szerintetek ciki hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
nincs olyan lány akivel megtehetném ciki szerintetek?? a válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 29. 00:04
1 2
 11/15 ♥nettyke♥ válasza:
szerintem nem ciki, mert vannak olyan emberek aki 70-80évesen is szűz, szerintem te afféle késön érő típus vagy... de enm gáz,nem baj...:)
2011. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
5%
ez kúrvagáz! 17 éves vagy, és még mindig szűz? Te nem vgy ember!!!!!!!!!!!!! A helyedben ét már rég felakasztottam volna magamat! Fúj! Normális lány már elvből szóba se áll az ilyenekkel!
2011. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátom velem vesztette el 18 éves korában és mit ne mondjak nagyon örültem neki, hogy velem volt neki az első. :) 15/L
2011. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
nem ciki. annak ciki aki ruhaként vagy cipöként éli az életét. ezek az emberek csak arra jok, normális kapcsolatra nem mert azt szeretik ha mindenki felprobálja öket, a baj az, hogy a probák után még kibokszolva sem fog senkinek kelleni, na ez lesz a ciki.
2012. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Tökre nem ciki.:) Ez nem olyan,hogy most gyors lezavarom "azt csőőőőő''. Ez nem így megy. Érezni kell mikor van itt az ideje. Sokkal jobban fogod élvezni,ha idősebb vagy. Azok a kis "p*csök",akik 12 évesen már elvesztik....Csak gratulálni tudok..A szüleiknek is. Undorító! Az első szex nincs korhoz kötve. De azért ne 30 felett legyen!:-)
2013. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!