Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek elveszteni? És...

Miért félek elveszteni? És ciki lenne ennyi idősen?

Figyelt kérdés
a barátommal több mint 7 hónapja együtt vagyok... mindennél jobban szeretem és ó is engem...és már eljutottunk sokáig de még szex nem volt ... és már beszéltük h tervezzük... de nem tudom h menne-e... Lehet h attól félek h megbánom ? vagy h elhagy ... nemtudom... de már én is szivesen lefeküdnék vele .. ő meg már szinte meg van értem őrülve ... de nem tudom eldönteni ... (15 éves lány) és a barátom is ennyi idős és már nem szűz ... én még az vagyok...

2011. okt. 29. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj bele! hajrá!
2011. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Babi néni is ezen gondolkodott,de belement a dologba!
2011. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

értelmes válaszokat kérnék

köszönöm;)

2011. okt. 29. 19:05
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem rendben.


Gumit vegyetek! (biztonság kedvéért nézd meg hol van a hozzád legközelebbi tiniambulancia)

Évente rákszűrésre kell járnod! (a szexelő de nem szülő nőknél gyakori a méhnyakrák)

Ne feled: első aktusnál is ugyanúgy teherbe eshetsz! Ha pettingnél előváladékos kézzel vagy permás kézzel kényezettet alul és nem vagy benne biztos, hogy ettől teherbe eshetsz-e akkor inkább ne enged neki!

Fogamzás gátlót nem szedhetsz, mert a szervezeted még nem elég érett hozzá. A 72 órást háziorvos, nőgyógyász, ambuláns, ügyeletes orvos kiírja soron kívül is. (gyakorlat). Ne alapozatok a 72 órás tabira. Felborítja a szervezetet.

A megszakítás nem védekezés!


Sajnos nőnek születtél. Így a felelőtlenség bármely esetében te fogsz szívni. Szóval légy okos és előre látó! A saját védelmed legyen az első! Utána az élvezet.

Ha késne a mesid akkor pedig várj 7 napot. Ha addig nem jön meg menjél tesztért.

Ha a menstruációdban bármi változás van pl kevesebb mint szokott lenni, más az állaga, a színe, a szaga... stb akkor érdemes terhességi tesztet csináltatni (lásd: terhesség alatti menstruáció) és nőgyógyászt felkeresni.


Bocsi a sok okosságért, de ezt minden magáért felelős, szexuális életet élő nő tudja és be is tartja.


Sok sikert!


22/L

(ha ezeket tudtad, akkor bocsi, de a te korosztályodnál már semmiben sem lehetünk biztosak)

2011. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:) a többséget tudtam de hasznos tanácsokis voltak :))
2011. okt. 29. 20:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a szex ellen ,sosem voltam. Valaki fiatalon talál rá alkalmat ,valaki később.

Unokahúgaim példáján okulva tudom, hogy felesleges tiltani a dolgot. Az ösztön erősebb mindennél.

De ha már úgysem lehet a szerelemnek gátat vetni, legalább minden tudásunkat adjuk át a fiatalabbnak, hisz ti még csak most kezditek el a dolgot, de igyekeztem átadni 2 év tapasztalatát.


Sokszor hurrognak le és mondják nekem ,hogy 15 éves még kislány... mit bátorítom. Tévedés! Nem bátorítom. De ismerem a fiatal észjárást hisz nemrég még én voltam 15.

A te korod azért rossz, mert nem mondhatjuk rád, hogy gyerek vagy... de igazából a felnőttől is messze állsz még. Sokan akik a korai szex ellen voksolnak azokat is megtudom érteni, hisz a hormonok már működnek benned ,az ösztöneid beindulnak, de a szex csak akkor igazán élvezetes amikor már mentálisan is érett rá mindkét fél. Ha mégsem akkor hiába a mérföldkő, a szüzesség elvesztése, csak újabb problémakörbe ütközik a fiatal. És ilyenkor jönnek majd a további kérdések: miért nem élvezem a szexet? Miért nem nedvesedek be rendesen?...stb. De ezt most hagyjuk.


Én azt mondom, ha biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd, akkor csináld. De minden tudással legyél felvértezve, mert ha bármi balul üt ki az a te testedet érinti, a mai fiúk többsége meg a képedbe mondja, hogy ő ott sem volt soha mikor történt. A szülőknek is azt kéne meg érteniük, hogy hiába a tiltás, a jóakarat a tini mindig találni fog kiskaput, kibúvót. A legjobban úgy lehet titeket óvni, ha felkészítünk a rosszra is.


Én tiniambulancián dolgoztam 1 évig. Tudom mi a valóság.


Még egy jó tanács: döntő kérdéseknél, ha bizonytalan vagy, akkor az egyértelmű NEM. Szóval, mivel ezt a kérdést feltetted jelzi, hogy nem vagy biztos a dolgodban. Az pedig azt jelenti ,hogy később biztos, hogy bánnád a dolgot.


Szóval akkor feküdj le a barátoddal, amikor nem mást kell megkérdezned, hogy mi legyen a sorsod.


22/L (ismét)

2011. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

de a 15 az pont gyerek... mondhatni rá nyugodtan. és amig kétségei vannak addig ne tegye... majd ha biztos lesz benne hogy ezt akarja, majd akkor...

ja vagy akarsz mégegy pácienst a tiniambulanciára??...

2011. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
bökesd föl magad
2011. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

megvolt én nagyon élveztem féjt nagyon de annyira nem volt vészes .. főleg h imádom ezt a srácot:$$

én ugy gondolom hogy nem fogom megbánni...

szerinttek helyesen cselekedtem?

2011. nov. 3. 14:59
 10/15 anonim válasza:
és mit csináltatok? hogy kezdődött?
2011. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!