Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nem vagyok szüz?

Már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés
Help ! Tegnap este együtt voltam egy fiuval .. ö 18 éves,szoval már tapasztalt .. de én még 16 vagyok,és szüz .. Tegnap este egy házibuliban voltunk,felmentünk a szobájába,és lefeküdtünk egymással .. már emlitettem,nekem ez volt az elsö alkalom ..és mikor megujjazott,az nagyon fájt.. a hasam irányábol mozgatta az ujját,vagy hogyan mondjam .. :) és mintha azt olvastam volna valahol,hogy ezzel átszakadhat a szüzhártyám . Azota kicsit fáj ott "lenn " .. valoszinüleg attol .. Akkor most mi a helyzet ? : )
2011. okt. 29. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha bedugta a farkát is akkor nem vagy szűz.
2011. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát elég érdekes módját választottad az elvesztéséhez. Akartad egyáltalán vagy csak sokat ittál?
2011. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a hímvesszőjét berakta a hüvelyedbe, akk. nem vagy szűz.
2011. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! ; ) de aki már 12 éves korába több tudjuk mit fogott,mint kilincset,az bezzeg nem az .. : )

nézz már körül ! Aki válaszolt,annak köszönöm,de aki csak megjegyzéseket tesz,az inkább tartsa meg magának .Nem hiszem el,hogy nektek nincs olyan dolog,amikre nem vagytok büszkék..

2011. okt. 29. 20:26
 5/10 A kérdező kommentje:
ahh88 : NEM ! ..
2011. okt. 29. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tévedhet, te is.


Gondolom tanultál belőle. Igen a szűzhártyád sérülhetett a mozgás intenzitásától függően, de a fájdalom adódhat abból is, hogy túl erős, túl sok ujj, túl gyors esemény volt. Melyik igaz?


Ha nem múlik akkor nőgyógyász látogatása ajánlott.

2011. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
Csekkold le a szűzhártyád!
2011. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Tolj fel egy ubit, és ha vérzel, szűz voltál, ha nem vérzel, akkor nem voltál szűz. Annyi erővel, mint mattrészegen cuccolni valami idegen palival....

tényleg nem hiszem, hogy egy professzor alkat vagy.

2011. okt. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy ezért olyan nagyon buta lenne....Lehte ,hogy elég naiv...de nem kell bunkozni...Az a tény,hogy ha behatolt akor már nem vagy szüz....Szerintem még ,hogy ha fáj nem oylan nagy gááz....ha még holnap után is fog , akor az már az.. Tanulj a dologból és ne feküdj le akárkivel...Csak azért , mert szépeket igér, Ha behatol remélem védekeztetek..mert az elöváladéktol is teherbe eshetsz:/
2011. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"18, szóval már tapasztalt" ... Anyáám... fajul a világ...


16 vagy és szüz. most akkor te is tudod hogy az vagy mert csak megujjazott, vagy nem vagy az akkor miért irtad? akkor miért kérdezed? azt mégsem irtad hogy be is rakta e vagy csak megujjazott. a lényeg az hogy dugtatok vagy sem. az ujjazástól még szüz maradtál...

2011. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!