Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem megy a csajozás. Menjek...

Nem megy a csajozás. Menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
22 éves szűz pasi vagyok, még csak barátnőm sem volt soha. Ezért gondoltam befizetek egy körre egy hivatásosnál. Szerintetek?
2011. okt. 30. 12:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Érdekelne, hogy eddig hány lányt próbáltál elhívni randizni.
2011. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Fizess.
2011. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%

Basszus tök fiatal vagy még! Miért gondolod, hogy a prosti majd megold mindent? Ja és tényleg, hány lánynál kezdeményeztél már?

Én még mindig azt mondom, hogy: ne, mert nem biztos, hogy mindjárrt ez a jó megoldás. De persze te tudod.

2011. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Mit vársz egy barátnőtől? Ha csak szexet, akkor egy prostival jobban jársz. Igaz, hogy többe kerül, de legalább nem kell neki jópofiznod azért, hogy lefeküdjön veled. Ha szeretetre, lelki kapocsra, törődésre, beszélgetőtársra is vágysz, akkor inkább a barátnőt javaslom. Innentől kezdve már te tudod, mit is akarsz...
2011. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Elmondom én miért nem mentem prostihoz amikor azt hittem, hogy sosem jön össze semmi. Azért, mert az esetleges jövendőbeli barátnőmnek nem tudnék hazudni és nagyon nem akarom azt, hogy fájjon neki az, hogy egy prostival voltam.

Ez az alapgondolat. Amúgy hidd el ha csak egy éjszakára kell valaki buliban odamész majdnem bármelyik nőhöz majdnem tuti, hogy hajlik rá.

2011. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

76 és 53% - Próbálkoztam kb 25-30 nőnél eddig, 4-el voltam randizni.


utolsó: Próbáltam azt is, nekem mások a tapasztalataim, sőt igazából nem is ismerek senkit akinek valaha összejött volna egy ilyen discós kaland. Szerintem ott csak a tényleg jóképűek vagy gazdagok kaphatnak meg akárkit.

2011. okt. 30. 13:21
 7/33 anonim ***** válasza:
41%

ez hülyeség hogy amejik férfinak a szexkel az menyen diszkóba,ennyi erővel az összes pancser rohanhatna a diszkóba.Nemértem mértadtok ilyen kamus válaszokat,és aztseértem mértirjátok valakinek hogy ráérsz még baszni,nemér rá,inkább menyen el egy prostihoz,és utána csajt is könyebben felszed,deha lerí róla hogy kanos,akor

soha senki nemfogja lecidázni.

2011. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
Én is szajhával kezdtem mert még most is szűz lennék meg a farkam verném.Én még soha nem szexeltem pénz nélkül,mindíg fizettem érte.
2011. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%

"Én is szajhával kezdtem mert még most is szűz lennék meg a farkam verném.Én még soha nem szexeltem pénz nélkül,mindíg fizettem érte."



jól tetted,nehalgass itt a sok kamusra.

2011. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
tedd ezt. én még 24 évesen is szűz voltam, és mikor minden buliban akadt egy csaj aki rákérdezett, akkor rájöttem hogy ez rám van írva és látják. miután elmentem prostihoz 100x magabiztosabb lettem 1 óra alatt. komoly. és azóta a csajokkal is minden könnyebb. Egyébként meg úgyis ott az óvszer, szóval nem kell félni
2011. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!