Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztalt vagy inkább tapaszt...

Tapasztalt vagy inkább tapasztalatlan sráccal? Melyikkel jobb elsőre?

Figyelt kérdés
Szeretném elveszteni a szüzességemet, de nem tudom, melyikkel lenne érdemesebb. nem vagyok szerelmes, ezért nem fűz egyikhez sem érzelmi szál, de már nagyon vágyom a szexre. 16/L
2011. nov. 4. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

16 éves és "már nagyon vágyik a szexre"... :DD


Szánalmas kis hülye vagy még.

2011. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon meg fogod bánni később mert ebből csak annyi lesz ,hogy használnak mint egy papírzsepit ,de nem fognak szeretni. Gondolj bele nem jobb lenne egy olyan ember aki este odabújik megölel és szeret hiányol vágyik rád??


Ne értékeld le magad annyira ,hogy egy darab papír-zsebkendő legyél. Nem vagy egy tárgy amit aztán eldobnak. Inkább próbálkozz az idősebb srácoknál.. Egy olyan 23 éves srác már kicsit hosszabb távra tervez és talán tapasztaltabb is. A saját kordbeli fiatalokról meg szerintem kár beszélni...


Sok sikert,tégy a legjobb belátásod szerint!

2011. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
előző, te hülye vagy
2011. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hülyeség , vagy legalábbis kicsit meggondolatlan döntés elsőre olyannal ágyba bújni, akihez kicsit sem vonzódsz érzelmi szinten. véleményem szerint igazából a tapasztalatlan az, aki nem tud mit kezdeni adott helyzetben, pl az én barátom mikor először együtt voltunk mindkettőnknek az volt az első ,és pontosan tudta, mire kell vigyázni, hogyan és mit kell csinálni. de lehet olyan pasi is aki volt már lánnyal de a lány volt tapasztaltabb és a fiú lányos zavarában csak a fő dolgokat tudta. én azt mondom, ne siesd el a dolgot, talán gondold végig. Ez a te döntésed, nem szólhat bele senki, de a kérdésedre konkrét válaszom inkább tapasztalt, ha ennyire vágysz rá.(Csak vigyázz, ki ne használjanak!)
2011. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagy csalódás lesz, ha csak szexet akarsz és azt hiszed, hogy az valami frenetikus jó dolog lesz elsőre. Mindenképpen olyannal csináld, akit nagyon szeretsz és ő is viszont, mert csak egyszer az életben veszíted el és örökre emlékezni fogsz rá.
2011. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Én segítek neked hogy meglegyen az első
2011. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"em vagyok szerelmes, ezért nem fűz egyikhez sem érzelmi szál, de már nagyon vágyom a szexre. 16/L"


Akkor meg nem mindegy hülye kis ribanc? Húzzál el egy diszkóba és az első ellenkező neműnek tedd szét, mert lassan már kezdesz kiöregedni a 13 éves "fajtársaid" szemében és ki fognak cikizni.

2011. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

csak úgy szólok: a szex nem lesz jobb minimum 3-4 alkalomig. Nekem kb 3. próbálkozásra sikerült elveszíteni a párommal, mert annyira fájt.


HA neked csak ennyi eszed van, hogy érzelmek nélkül dugj, akkor gratulálok, néhány év múlva nagy ribi leszel...

20/L

2011. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:14

tegnap 21:45


Abszolút egyetértek veletek!


Első voltam.

2011. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ilyen hülye kérdést.... ( nem érdemes rá válaszolni )
2020. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!