Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hallotam aki sok ideig...

Zsebii kérdése:

Azt hallotam aki sok ideig sportol annak nem fog fájni az első szexe, mert álítólag odalent annyira kivannak lazulva az izmok, hogy nem fog fájni, ez igaz?

Figyelt kérdés
szex
2011. nov. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

te is aztán mekkora észlény vagy xDDDD

há' besz_arok xD


gyakorolj előbb kigyó uborkával xD

2011. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít hosszú időnek, de amikor én elvesztettem már 4 éve aktívtan kéziztem (heti 4 edzés plusz meccsek) és fájt... úgyhogy sztem ez hülyeség
2011. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok észlény mert megkérdeztem,hogy igaz-e? indulj ki magadból ;)
2011. nov. 4. 21:22
 4/8 A kérdező kommentje:
21:20 köszi :)
2011. nov. 4. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked csak az agyad helye fog fájni!
2011. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, aki sportol annak átszakad a szűzhártyája, de semmiképp se lazulnak ki az izmok, ez lehetetlen, én 4 éves korom óta úsztam és 15 évesen volt az első és nem fájt, nem vérzett, jó volt nagyon, ennyit tudok mondani 20L
2011. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha lecsót eszel előtte, a szülés se fog fájni.
2011. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

No akkor most eloszlatom a homályt.

- A sportolás nem hat a szűzhártyára, nem lesz tőle sem vékonyabb sem pedig izmosabb. Nem hat a nuni belső izmaira sem.

- Vannak olyan híresztelések, hogy nagyobb lendülettel végzett mozdulatoknál elszakad a szűzhártya. Ezt nem hiszem, nálunk 30 lány volt egy csapatba (torna, szertorna, ritmikus sportgimnasztika,lovaglás) és közülünk senkinek sem szakadt át a sporttól a szűzhártyája. Pedig volt akinek még balesete is volt pl.: én is egy nem túl jól sikerült gyakorlat következtében rázuhantam a gerendára lovagló ülésben. Nem semmi fájdalom volt, de a hártya a helyén maradt.

- Vannak olyan tévhitek is, hogy a tampon szakítja ki, versenyeken a lányok tampont használtak és ez sem szakította ki senkinek. Az én helyzetem ebben speciális volt mert nekem nem ment be a tampon, úgyhogy más megoldást kellet találni.


Mint már írtam a sportolás egyáltalán nem hat a nuni belső izmaira. A sportoló lányok is éppen úgy "megszenvedik" azt amikor egy fütyi először bemegy oda. Ugye addig -jó esetben- nem járt ott semmi olyan nagy darab és bizony érezni amikor tágítja ki az alagutat, érzed azt is amikor a hártya kezd feszülni. Nem éppen kellemes érzés egyik sem.


Persze mindenki másként éli meg és mindenkinek mások a testi adottságai is.

2012. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!