Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem fájt? Többen írják,...

Miért nem fájt? Többen írják, hogy fájt az ujjazás stb.

Figyelt kérdés
Nekem a barátom 2 újjal is csinálta mégsem fájt, nem értem. Lehet, hogy jobban elengedtem magam?? Meg jobban élveztem a dolgot. Mellesleg még szűz vagyok :P
2009. máj. 7. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Hát mostmár nembiztos : D
2009. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. A szűzhártyán alapból vannak lyukak, valakinek nagyobbak..valószínű neked is. Olyan is van,hogy valakinek az első aktus sem fáj..ők a szerencsések. De az jó, ha el tudod magad engedni.
2009. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Olyan jó,hogy olyanok is beírnak akik sok mindent nem jól tudnak.Ezt az elsőnek szántam.Még szűz a lány mivel a péniszét nem tette be a srác..Max elszakadhatott a szűzhártyája.--

Gondolom elengedted magad,nem gondoltál semmire és ezért nem fájt!Nekem se fájt se az első újjazás se az első alkalom.Annak fáj aki azon görcsöl,hogy ,,biztos fájni fog'' ezért nem tudják magukat elengedni és átadni magukat a pillanatnak(persze vannak kivételek akiknek nagyon nehezen szakad át a hártya és sokszor nőgyógyász vágja át.)

2009. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak hülyeségből irtam most mit kell itt okoskodnod?
2009. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szűz vagyok és egyáltalán nem fájt ujjazás :) ennek csak örülj
2009. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, nekem sem fájt, sőt nem is véreztem. Azért mert már tampont használtam egy éve és évekig balettoztam, ami miatt szintén kitágulhattam.
2009. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem fájt az újjazás,de ez a pillanat jött és még sem görcsöltem rajta,hogy mennyire fog fájni...:s
2009. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, mi a szüzesség, de szerintem akit megujjaztak, az lélekben már nem tekinthető szűznek.
2009. máj. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!