Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok! Azt meglehet csinálni,...

Srácok! Azt meglehet csinálni, hogy amikor kivered a farkad és elélveznél visszatartod az ondót?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyenekről én is mindig próbálgatom, de egyszerűen nem vagyok rá képes, hogy visszatartsam. :D Hallottam olyat is, hogy gyúrni kell a farkadra, hogy a húgyot vissztartod majd mhúggyozol majd megint visszatartod és megint megy. Nem tudom, hogy a leírtakból mi igaz, ebben kérnék segítséget! Kösz előre is. Ja és 17 éves vagyok.
2011. nov. 9. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
amikor úgy vagy, hogy elélvezel (ha marokra fogod a szerszámot nekem úgy működik) akkor elég gyorsan kezded el csinálni és közben befeszíted magad mintha a pisit tartanád vissza, de ehhez kicsit görnyedni kell, dehát ha állsz és ki vagy nyújtózva akkor a szőnyeg bánja :D nem tudom,h ogy jól magyaráztam e el, amúgy ilyenkr amikor gyorsan csinálod elég ha csak apróbb mozdulatokat csinálsz, néha néha 1-2 csepp kijön de általában nem
2011. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most épp megpróbálom
2011. nov. 9. 20:21
 3/9 anonim válasza:

Erre van valami kung fu, vagy tai chi, vagy hasonló gyakorlat, nem?

De sajnos fogalmam sincs, hogyan kell csinálni, mert lány vagyok:D

2011. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, de nem sikerült. görnyedtem meg feszítettem, de így is kijött az összes...
2011. nov. 9. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom, mert nekem beválik, de van erre 2 jó megoldás: 1 ne maszturbálj, 2 anyagzsbkendő (textil zsebkendő) az elfér a zsebedben bárhova viheted és jó, a mosásnál elég ha csak beásztatod és kész megszárad és lehet szórakozni
2011. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és még valami, szerintem kicsit el kéne nyújtanod a maszturbálás idejét, különben, korai magömlésed lesz
2011. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az ondót én úgy tartottam vissza hogy befogtam a fitymám végét, majd hirtelen elengedtem a szobában, és kicsaptam a szőnyegre :)
2011. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha elkapod az utolsó pillanatot, tehát mielőtt érzed, hogy a sperma kezdene feltörni egész mélyről, és elszorítod a mutató ujaddal a makkod tövénél, akkor vissza tudod tartani. Érdemes kb 15-20 másodpercet úgy tartani, kicsit rángatózik a kezedben, de utánna mehet a móka. Viszont nem árt gyakorolni, mert ha egy-két másodpercet késel, akkor hiába szorítod el, ahogy elengedted, lövelni fog a sperma sosem látott adagban. :) És még az orgazmusod élménye is csak kb 40%-os lesz. Szóval a megfelelő pillanat a fontos.

Görnyedve, feszítve a büdös életbe sem fogod visszatartani. Kb, mintha egy részegnek mondanád rókázás előtt, hogy feszítsen hasizomra. :D Reflex, nem kontrollálható, ha beindul. :) Sok siekert.

2011. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chupachups ***** válasza:
Ma is tanultam valamit..
2011. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!