Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rákszűréskor átszakadhat a...

Rákszűréskor átszakadhat a szűzhártya?

Figyelt kérdés
A barátnőm(20) menstruációs panaszok miatt elment nőgyógyászhoz és fogamzásgátlót írt föl neki az orvos. Rákszűrést is végzett, de a barátnőm még szűz. Azt mondta erről nem kérdezte az orvos, és hogy fájt neki nagyon, meg a vizsgálat után vérzett is kicsit. Átszakította a szűzhártyáját?
2008. márc. 20. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A rákszűrést egy fültisztító pálcikához hasonlító eszközzel végeznek. Amúgy a szűzhártyán eleve vannak kisebb-nagyobb lyukak, hiszen a menstruációs vérnek valahol távoznia kell. De szólnia kellett volna az orvosnak, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy átszakadt, mert maga a szűrés nem fájdalmas, csak kicsit kellemetlen.

2008. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Attól, hogy nem kérdezi, meg kell mondani neki, hogy még szűz a barátnőd. Én is így kaptam fogamzásgátlót és szóltam neki akkor.
2008. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy átszakította,de legalábbbis megsértette.Igen szólni kellett volna.
2008. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólnia kellett volna a barátnődnek, hogy még szűz! Akkor meg sem csinálta volna a doki a rákszűrést!
2008. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is átszakadt a szűzhártyája, vagy legalábbis sérült. Egyébként én már 5 éve nem vagyok szűz és a tavaji rákszűrésemen én is véreztem kicsit, ez előfordul néha, ha megsérül a hüvelyben a hám.
2008. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
szerintem meg ha bármitöl át szakadhatna a szüzhártya akkor minek kellene a szex h el veszisd a szüzeséged?hisz a pénisz az egyetlen szerintem és a mozgás amivel ki szakitja a hártyát.fontos lenne h az ilyen kérdéseket feltevö lányok el menjenek egy szakorvoshoz,mert nincsenek tisztában a dolgokkal,és ez nagy baj.....szükség van arra h egy fiatal félig készfelnöt lány aki már a szex-re illetve maga szex re készül gondol,,tudjon beszélni és kérdezni valakitöl mondjuk a szülötöl ez nem ciki ha szüleid mondjuk anyukád vagy bárki csak felnött legyen megkérdeznéd az ilyen dolgokat sokkal könyebb lene minden.és a kérdésedre még ennyit ha egy NÖÜGYOGYÁSZ ÉS MAGA A RÁKSZÜRÉS VESZÉLYES LENNE szüzlányokra,a szüzeség elvesztése syzempontjáol akkor ki mennel el????,vagy mért ne tiltanák be?ez butaság nem kell félned te még szüz vagy de menj visza az orrvoshoz és mond el ezt neki,,,és akkáűr kérdezhetsz is tölle az a dolga h válaszoljon,,hidd el sokat fog segiteni rajtad sok sikert
2008. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az én nőgyógyászom mikor mondtam neki, h szűz vagyok felírta a gyógyszert, de azt mondta vizsgálatot nem végez, nem is végezhet...Barátnőmtől nem kérdezte meg az orvosa amint már említettem...
2008. márc. 26. 22:27
 8/9 anonim válasza:
100%
Atya ég! Hát mindjárt eldobom az agyam! Milyen nőgyógyászok vannak mostanában??? Mi az, h nem kérdezte meg, h szűz-e még!? Akkor mégis mit kérdezett? Hogy milyen filmet nézett előző este!? Méhnyakrákszűrést eleve a szexuális élet megkezdése után ajánlatos végeztetni, de DE ADDIG NEM!!! A szűzhártya miatt! Sztem 100%, h megsértette az orvos, azért vérzett! Ilyen felelőtlen emberhez nemhogy vizsgálatra, de még a rendelője közelébe se mennék...Hát ez valami iszonyat! Én feljelenteném az ilyen orvost!
2008. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem árt szólni, de azért egy nőgyógyásznak észre kell vennie, ha valaki szűz, a nélkül is, ha mondják. (főleg rákszűrési procedúránál, ahol ugye fénnyel bevilágítanak, belenéznek közben, biztosan látható)


Valószínű csak sérülés történt benne egyébként.

2009. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!