Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki 25 éves lány létére szűz...

Aki 25 éves lány létére szűz szakemberre van szüksége?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 15:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Megtanulhatnál magyarul - mindjárt lenne több fiú érdeklődő. "


A franciával többre megy. :)

2011. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

"Aki 25 éves lány létére szűz szakemberre van szüksége?" --> Gázkazán bekötéséhez biztosan, szüzesség elvesztéséhez biztosan nem :) Írj valami konkrétabbat is magadról, mert ebből így pszichológus sem tudná kitalálni mi a helyzet veled, hát még a GYK magasan képzett közönsége.


Úgy értve: van-e baráti köröd vagy magányos vagy, átlagosan hogy jössz ki az emberekkel (keresed-e a társaságot vagy befelé forduló vagy), volt-e már kapcsolatod - és ha igen milyen tapasztalatod volt vele, tetszik-e valaki jelenleg vagy csak úgy általánosságban kéne elalváshoz egy férfi formájú nagypárna :)


Az itt felbukkanó "áhájjáájujáá szűz vagyok, mostmilesz" kérdések nagy részének a sarokköve nem a szüzesség megléte vagy nemléte, hanem a társas kapcsolatok hiánya, szerintem az emberek nagy részének nem lenne baja a szüzesség miután már kialakított egy olyan kapcsolatot ahol a partner elfogadja --> csak ezt az első lépést képtelenek megtenni.

2011. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
pszichológusra gondoltam. Újságban olvastam és a pszichológus ezt tanácsolta.
2011. nov. 18. 20:21
 14/19 joci23 válasza:
100%
Nincs szükség szakemberre. Ismerkedj össze valakivel. Látod én 23 éves fiú vagyok. Még nekem sem jött össze, de eszem ágában sincs "szakemberhez" menni.
2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden szentnek maga felé hajlik a keze, a pszichológusnak is érdeke hogy a saját fontosságát hangsúlyozza, csak nem mondja hogy "semmi szükség ránk, az elmúlt 2000 évben is működtt a világ pszichológusok nélkül".
2011. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
mért volna, olyanra van szükséged aki szeret
2011. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha úgy érzed az élet egyéb területein nem vagy így lemaradva, akkor szerintem nem kell, majd összejön előbb-utóbb. Én egy 26 éves fiú vagyok, aki hasonló helyzetben van, de nem azért gondolkozom rajta, hogy szakember segítségét kérjem, mert szűz vagyok,(ez csak egy része az egésznek) hanem azért, mert az, hogy nehezen ismerkedem, félénk és zárkózott vagyok tényleg minden tekintetben megnehezíti az életemet.
2011. nov. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én 23f vagyok hasonló helyzetben :( ... csak annyira ki hat mar ez rám , hogy meg barátnőm se volt meg , hogy kezd a tanulásra is nagyon kihatni :(( .... pedig én próbálok ismerkedni is azért meg összejönni mar valakivel ( igaz válogatós vagyok de jó értelembe ... ne legyen plaza cica , s szerényebb s okosabb lányokat kedvelem )
2011. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

jaj, micsoda kérdés! :)

egy normális fiú kell, nem pszichológus! És nem gáz, ha valaki szűz! Érték! 27F

2011. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!