Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek számítok?

Szűznek számítok?

Figyelt kérdés

Tudom elég buta kérdés, de legyetek szívesek ne olyanokat írni, hogy hú milyen bunkó vagyok...meg ehhez nincs eszem meg ilyenek. Köszi.


Szóval ha barátom csak 1-2 cm-re tette be, akkor még szűznek számítok vagy már nem? Tényleges behatolás nem történt, de azért valamennyire mégis...ezért teszem fel a kérdést. Köszi a NORMÁLIS válaszokat!


2011. nov. 19. 20:40
1 2
 1/19 anonim válasza:
21%

Szűzhártyának hívják azt, ami a szüzesség elvesztésénél átszakad. Ez szokott általában vérezni is.

Orvosilag az vagy még :)

2011. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
terhes vagy te gyagyás
2011. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

pénisz hatolt beléd ,a szűzhártya 1 cm van a hüvely bejárattól szóval már jogilag sem vagy szűz.


Szívás így elveszteni :S :P

2011. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De mért vagyok gyagyás?

A válaszod alapján te meg egy barom vagy, akinek boldogságot okoz, ha ilyeneket írhat. Sajnállak te fogyatékos hülye bunkó! Jót röhögök rajtad :):)

2011. nov. 19. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
szóval az a baj,h gyagyás vagy? az nem baj,hogy terhes is vagy?
2011. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális...szerintem menj dokihoz te szegény szánalmas kis hülye!
2011. nov. 19. 21:40
 7/19 anonim ***** válasza:
szűznek számítasz szerintem, mert a szűzhártya azért nincs annyira elöl... ne foglalkozz a kretén válaszokkal...
2011. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tényleg! Gumi volt a péniszen? Vagy védekeztetek rendesen?

A ciklusod melyik napján jársz? Mert ha ovulálsz, akkor ha rád néz is terhes leszel! Nagyon kell ám vigyázni!


Sok ilyen becsúszásból született már 'becsúszott' baba!


Szóval?

2011. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a rendes választ :)


Te meg ne okoskodj, mert nem áll jól! Tisztában vagyok az ilyen dolgokkal, mert nálam ez "szakmába vág", úgyhogy nem tudsz újat mondani...látom pedig nagyon erőlködsz :)

2011. nov. 19. 21:51
 10/19 anonim ***** válasza:

még az orvosi könyvek is így fogalmaznak: a hüvelybenetNÉL.


Amúgy ha megnézel pár valódi képet a szűzhártyáról ott is látszik, hogy az bizony elől van.

2011. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!