Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan lehet tudni, ha valaki...

Honnan lehet tudni, ha valaki már készen áll "elveszíteni"? Honnan tudja, hogy később nem bánja meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Erm, ne haragudj, de szerintem ez így értelmetlen kérdés. Az ember érzi, hogy most készen áll-e az aktusra, vagy sem. Ehhez kell egy fizikai és szellemi érettség, de hogy ennek most van-e egy konkrét jele, hogy minden klappol, azon túl, hogy "mert úgy érzem, igen?" Szerintem nincs.


Később megbánja-e? Azt csak később tudja meg. Kivel volt az első, később hogy fog vélekedni az egészről, milyen élmény volt, megérte-e... Megannyi kérdés, ami kontextus nélkül nem megjósolható.

2011. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 okból


1

Nem tudja

2

Amikor annyira szereti a párját és ezt az érzelmet kölcsönösnek véli és a helyszín is alkalmas na akkor spontán történik.

álltalában azok a legjobb "szüzességelvesztő" együtlétek amire egyik fél sem készül fel hanem spontán történik...

2011. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
onnan hogy nem teszi fel magának a kérdést...
2011. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nem gondolkozik ilyeneken...

Nekem legalábbis eszembe nem jutott ezen filózni. Egyszer csak volt egy barátom, akibe szerelmes voltam, lefeküdtem vele, és ennyi. Sosem gondolkodtam azon, hogy mikor leszek végre kész rá, basszus.

2011. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:06


Egyetértek :) Nálunk is úgy volt, mondta párom, hogy nem erőlteti, majd ha úgy érzem. Nos, egyszer csak egyik este rámásztam :D nah, és csillagos ötös volt :)

2011. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!