Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok, vagyis...

Ti mit gondoltok, vagyis szerintetek hány hónap után reális lefeküdni a barátotokkal, és ha az egyik fél szűz, vagy esetleg mindketten?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
1 hét
2011. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzed felkészültél már rá... ez nincs kőbe vésve :)
2011. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 hónap, azért legalább kicsit ismerjétek meg egymást.
2011. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ahogy érzed


van aki egy hónap van aki egy év (itt a szüzekről beszélek)

2011. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzed. Semmi szabály nincs. Van amikor az a szerencsés, ha rögtön azzal kezditek, van, ha néhány hét, hónap.

Nincs semmi szabály. Például egy szenvedélyesen induló kapcsolatot szerintem vétek lehűteni az elején.

2011. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez főleg azon múlik, mennyire szereti egymást a két fél, mennyire fontos nekik, hogy meglegyen a kölcsönös bizalom és szerelem, és attól is függ, kiben milyen lelki gátak vannak, hogy neveltették őket...

Nálunk a legtöbb lány 16-17 éves korában jött össze az első komolyabb barátjával. A legrövidebb idő, amit vártak, 6 hónap volt, aztán 9 hónap, 1 év, és volt, akik 2 évet vártak. Akik 18 évesen jöttek össze, ott 3 hónapot vártak. Ezekből legtöbb esetben tartós kapcsolat lett, az 1 éves várakozós 4 éve tart, akik 2 évet vártak, ők több, mint 5 éve vannak együtt.

Nekem például a neveltetésem volt olyan, ami miatt sok idő kellett, hogy be merjem adni a derekam. Nem azzal volt a baj, hogy nem voltam szerelmes, vagy nem kívántam a barátom, egyszerűen sokáig bűnként gondoltam rá magamban, ha az ember korán odaadja magát valakinek... Végül is 1 év után történt meg a dolog, de nem bántam, mert addigra ledőltek bennem a lelki gátak, így a szeretkezés minden pillanatát élveztem, és életem egyik legcsodálatosabb éjszakája volt.

Van, akinél elég 2 hét, van, akinél 2 év sem elég...

Ez főleg a két félen múlik.

20/L

2011. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónap.minimum
2011. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 20. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány évesek az illetők. Ha 14éves a lány, legalább 2évet kellene hogy várjon, 16-18 évesen 1-0,5 év is okés, 18évesen kevesebb is akár. Figyelembe kell venni, hogy úgy amúgy lelkileg készen van-e rá az illető, mennyire bízik a partnerében, mennyire szereti. Én pl. 19éves lány vagyok, és még szűz, barátommal 1hónaposak vagyunk, lelkileg kész lennék a dologra, nagyon kívánjuk is egymást (ő már rég nem szűz), a szándékaiban is biztos vagyok, max. 1hónapot akarom még 'váratni', hogy kicsit leküzdjem még a szégyenlősségemet mellette:)
2011. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen jöttem össze a barátommal, ő 19 volt. Én még szűz voltam (még barátom sem volt), ő már nem.

Ő már az első csókunk utáni következő találkozáskor akarta volna (ismertük már egymást fél éve), nem tudta, hogy szűzzel van dolga. :) Végül 4 és fél hónapot vártunk, nem bántam meg, előtte a petting, orál (és persze az, hogy megismertem és tényleg beleszerettem) jó felvezetés volt.

2011. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!