Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan fiúk, férfiak...

Vannak itt olyan fiúk, férfiak, akik egy örömlánnyal vesztették el a szüzességüket? Megbántátok vagy épp ellenkezőleg, illetve miben változott meg az életetek ezután, ha megváltozott ennek hatására?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

megjött az önbizalmam, nem siránkoztam többet :)

100% pozitív


büszke vagyok rá, nem bántam meg

2011. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem, hogy kort is írjátok meg, amikor megtörtént


köszi!


én amúgy 21 évesen vesztettem el és én sem bántam meg :)


nem is értem miért paráznak ennyien ezen, meg a lányok is miért ellenzik, nincs ebben semmi szégyen

2011. nov. 21. 23:34
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

én nem lennék rá büszke. ez azt jelenti, hogy még egy diszkós ribit sem tudtam felszedni egy kis szexre nem hogy normális kapcsolatot kialakítani. én szexért sosem fizetnék.

21f

2011. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, nem bántam meg. Sokkal magabiztosabb lettem, önbizalmam is megnőtt.

19 voltam, most 21 vagyok. Szerintem sincs benne semmi, senkinek semmi köze hozzá és még a homlokodra sincs írva :D

2011. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én ugyan nem így vesztettem el, de hatalmas élmény volt hivatásossal :D :P nem változtatott gyökeresen az életemen, de szerintem érdemes kipróbálni, már csak tapasztalatszerzés miatt is.

mellesleg nincs annál felemelőbb, amikor sikítva és a farkadat majd összeroppantva élvez el alattad egy olyan csaj, akinek százas nagyságrendben van összehasonlítási alapja :P

2011. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23:37 voltam 24F
2011. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 23:37


meg még többet is ér egy ilyen lánnyal elveszteni, mint egy partyribanccal, aki ingyen adja magát szinte mindenkinek :D

2011. nov. 21. 23:47
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 23:37


az élvezkedős részt az én is szerettem :D

2011. nov. 21. 23:47
 9/18 anonim ***** válasza:

23:37-nek, az "örömlány" fizetös szolgáltatás, amit elmondtál nem azt jelenti, hogy te mennyire vagy jó az ágyban, hanem, hogy luxusszolgáltatást kaptál a pénzedért.

ha tényleg profi volt, akk egy 5 centis f.rku, pulos törpétöl is sikitva megy el.

A kérdezö kérdésére a válaszom : Az egyik haverom növérével vesztettem el, szilveszterkor, 17 évesen,jó pár éve , nem volt "örömlány" ,21 éves átlagcsaj volt, de elötte kb 3X láttam, meg utána se többet, csak 1szeri sex volt. Nem bántam meg, söt megnövelte az önbizalmamat, nem éreztem "kevesebbnek" magam mint jó pár haver. Konkrétan nem változott töle az életem, de lehet hogy az hogy nem voltam utána önbizalomhiányos kihatott a továbbiakra.

2011. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem ez gáz. Inkább egy 1*i szexis lánnyal a pillanat hevében, nincs annál jobb. Míg az h valaki a pénzemért van velem- undorító. Talán kell az is, de semmiképp sem az 1.nek. Az 1. legyen lehetőleg romantikus, szerelemből adódó. Aztán ráérsz még kísérletezni.
2011. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!