Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Semmi kellemest nem érzek a...

Semmi kellemest nem érzek a hüvelyemben. Sok-sok éve masztizok, csikló izgatásakor el is tudok élvezni, de ha ujjazom magam/mást felrakok, semmi jót nem érzek. Így hogy élvezem majd a szexet? :O :S

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Na, ezen régebben én is gondolkodtam... Pont ugyan így éreztem, azaz pont, hogy nem éreztem. Még soha senkivel nem volt hüvelyi orgazmusom, pedig 26 éves vagyok.

Erre nemrég jött egy FÉRFI, aki jobban ismeri a nők belső felépítését, mint ők maguk. 5 perc után az "Ótejóégmitcsinálsz?" kérdést tettem fel, amire a "Csak megujjazlak" és egy ártatlan mosoly volt az egyszerű válasz. Ilyen jót még soha nem éreztem.

Elmenni ugyan nem tudtam, mert annyira új volt az élmény és teljesen túlpörögtem. De most már jó esélyt látok a hüvelyi orgazmusra is.

Már alig várom a következő alkalmat.

Te pedig ne keseredj el. A szexet egyébként lehet csak csiklóorgazmussal is élvezni (ha ráadásul nem magadnak csinálod, intenzívebb is az élmény).

Kívánom neked, hogy te is találj egy olyan pasit, aki érti a dolgot ;)

2011. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
En is így voltam ezzel. Az elso 2 fiu nem volt valami csucs. Az elsovel mind a ketten szuzek voltunk, a második fium meg szintén szuz volt. Csak bénáztak/tunk. Jó volt, volt orgazmusom is, de nem az igazi. Jott a harmadik FÉRFI az életemben, akinek volt tapasztalata is, és ugy megszerettem a szexet, hogy mindég azt csinálnám. Ma már o a férjem és gyermekem apja.
2011. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehéz, meg nagyon intim, de meg tudnátok próbálni leírni, hogy mit csináltak másképp azok a férfiak, akik jól csinálták? Nem nagyon tudom elképzelni, hogy hogy s mitől jó..


Amúgy 18/L

2011. nov. 25. 15:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Velem is így van.Ha a csiklómat izgatom nagyon jó érzés, de ha a barátom ujjaz...Nem tudom...Nem az, hogy rossz, de semmi jót nem érzek.Bízom benne, hogy majd ez még változik...://
2011. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Magamnak tuti nem tudnám csinálni, mert rossz a szög, illetve nem is tudok úgy felnyúlni. De a lényeg, hogy 2 ujjal felnyúl, majd felváltva behajlítgatja őket, kb mintha "biciklizne". És mindezt elég gyorsan. Néha lassít, vagy csak simán simogat belül (mert mint mondtam, elég intenzív érzés :))
2011. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
1%
A tampon felrakást se élvezed? pedig azt kellene élvezned, ha már mást nem élvezel..:(((
2011. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6:

Mi? Te nem nő/lány vagy, igaz? :)

2011. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5.nek: eddig se volt rám panasz, de így is ki fogom próbálni kedvesemmel! :-)
2011. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

miértis?:


Hajrá! Aztán ügyes legyél ;)

2011. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elvileg nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa.

Ha neked nincs akkor majd úgy kell csinálnotok hogy a pasid közben izgatja a csiklódat :)

2011. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!