Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek az elsőtől....

Nagyon félek az elsőtől. Hogyan oldódhatnék?

Figyelt kérdés

A barátom 17 (szinte mindjárt 18) én pedig 16. És mindketten szüzek vagyunk még. Eldöntöttük, hogy az ő 18. születésnapján este lefekszünk, de én nagyon félek az elsőtől. Nagyon fog fájni? És vérezni mennyire fog? Tudom, hogy gyengéd lesz meg minden és bízok is benne, de akkor is. Mit csináljak, hogy aktus közben ne féljek ennyire? Az jobb ha előtte ujjazással szakítja át a szűzhártyám vagy nem?

pls értelmes válaszokat. köszi.


2011. nov. 29. 11:59
 1/9 anonim válasza:
30%
Adj egy telefonszámot vagy lakcímet és segítek :)
2011. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

,,Eldöntöttük, hogy az ő 18. születésnapján este lefekszünk, de én nagyon félek az elsőtől."

ez a mondat több szempontból is hibás.

1.az ő szülinapján?ez az ajándéka?

2.nagyon félsz,ez az igazi probléma.

nem vagy rá készen,szval ne,mert egy rossz élmény jó előre determinálhatja a szexualitáshoz való hozzáállásod.később gátlásos leszel,nem tudsz majd feloldódni.

egyébként meg csak 16 éves vagy,és bár manapság ez már nem korai(legalábbis ezt mondják)a kérdésedből látszik,h nem vagy felkészülve erre.

vagy kényszerít,hogy különben elhagy.mert akkor hagyd te ott.meg kell hogy értse,h még nagyon félsz ettől.

pl volt-e már petting meg hasonlók,egyáltalán mióta jártok?

de hogy a kérdéseidre is válaszoljak,lehet hogy fogsz vérezni,de lehet hogy nem.lehet,h nagyon fog fájni,uis rágörcsölsz és a hüvelyed is,de az is lehet,h nem.

basszus lerí,h mennyire nem vagy még kész erre.akkor minek kell erőltetni áruld már el nekem kérlek!

24n

2011. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

eLŐSZÖR IS: NAGYON SOKAN OTT RONTJÁK EL, HOGY MEGTERVEZIK A DOLGOT, MINT TI. eZT PEDIG NEM SZABAD. (bocs, bent maradt a caps lock, hadd ne írjam újra). Szóval, amíg félsz, addig NEM szabad. 16 évesen én is féltem volna, pedig volt kapcsolatom, mégsem tettem az alatt a fél év alatt, mert úgy voltam vele, mint te. Aztán 18 évesen már úgy ment, mint a karikacsapás, nem fájt, kifejezetten élveztem, mert mind testileg, mind lelkileg fel voltam rá készülve. Nem terveztem meg, csak jött magától, abszolút spontán volt.

Ha már előre rettegsz attól a naptól, én azt mondom, várj még. Még csak 16 vagy, nem maradtál le semmiről.

Az meg, hogy egy szűz srác gyengéd legyen... Szóval az ilyen nagyon ritka. Én voltam már szűzzel és hidd el, azt sem tudják, hova kell nyúlni, mit csináljanak. Persze most nem elrettenteni akarlak.


Ja, olyan, hogy átszakítja a hártyádat az ujjával, nos, olyan nincs, hacsak nem ököllel nyúl fel. Az ujja hosszánál mélyeben van a szűzhártya, plusz vastagabb dolog kell ahhoz egy ujjnál.


Mégegyszer is: várjatok még. Nem csak ez lehet szép ajándék a barátod szülinapjára.


21L

2011. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 12:06-os válaszoló leírását a helyedben többször elolvasnám!!!!!!!!!!! Nagyon igaznak érzem.


Ellenben talán nem ezzel kellene kezdenetek. Petting volt már? Tudod, olyan szex, ami behatolás nélküli. Simogatás, orál stb. Nem kell rögtön egyszerre mindent.


S ha félsz ettől ne is tervezz rá. Még egyszer olvasd el a 12:06-ost!


34/F

2011. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pár dolgot azért tisztázzzunk:


1. megszakítás nem védekezés

2. nincs 100%os fogamzás gátlás! A szexel mindig bevállaljátok egy baba kockázatát!

3. A fenti okokból beszélgesetek a barátoddal a terhességről, hogy mi lesz ha mégis bekövetkezik (ne akkor koppanj, hogy a barátod cserbenhagy amikor már megtörtént a baj)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__24..

4. mivel most már szexuális életet élsz majd, így esélyes vagy a méhnyakrákra, így évente fel kell keresned a nőgyógyászt, hogy még időbe kiszűrje a bajt.

5. 72 órást tabit fel tudsz íratni ügyeleten ,tiniambulancián, háziorvosnál, nőgyógyásznál. Ált. soron kívül fogadnak és kiadják a vényt, hiszen minden perc drága!

6. ha nem vagy biztos a dolgodban pl hogy spermás kézzel kényeztet alul a barátod, vagy a lepedő spermás te meg beleültél és ettől lehetsz-e terhes... akkor NE enged neki csinálni!

Ezeket azért mondom el ,mert elvileg tudnod kéne, de már nem lehet az ember biztos semmiben.


Az első együttlétnél a fájdalmat sok minden befolyásolja pl. szűzhártya típusa, lelki érettség, az izgalom megléte. Nem tudjuk megjósolni mi lesz.

Hosszú előjáték legyen, figyeljetek oda egymásra és ennél többet nem tehettek.


Ha félsz, akkor inkább hanyagold a témát. Csak görcsölni fogsz és nem fog jól esni. Akkor tegyétek amikor MINDKETTEN felkészültetek rá, nemcsak testiekben ,de lelkiekben is!

2011. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak nagyon igaza van.

Csak azért, mert a pasid 18 lesz, nem érdemes lefeküdni vele. Akkor feküdj le vele, ha belülről úgy érzed, hogy kívánod.


Én nem véreztem egyáltalán, cserébe eléggé fájt. Görcsös voltam, ez teljesen esélytelenné tette, hogy jó legyen. Pedig jóval idősebb voltam nálad. (19)


Ujjazással nem biztos, hogy át tudja szakítani, jobb nem lesz tőle, az biztos.


Először alaposan ki kéne tapasztalnotok egymás testét szex NÉLKÜL.

2011. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ne ezen stresszeld magad, hogy fájni fog-e vagy sem...

Nem lesz jobb szerintem, ha előtte ujjal átszakítja, viszont előjáték az legyen mindenképp és amíg nem leszel teljesen benedvesedve, akkor már minden könnyebben fog menni:)

2011. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha félsz tőle, akkor minek lefekudni? várjatok még..
2011. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EGGSBOX válasza:
Én személy szerint a 12:11-es hozzászólóval értek egyet teljes mértékben, ja, és még annyit mondanék, hogy ha nagyon beparázol, mint ahogy már írták előttem, az úgy baromira nem lesz jó (legalábbis neked tuti nem). Ha már mindenképp le akarsz vele feküdni, próbálj laza lenni semmi olyanra nem gondolni, hogy jajj fájni fog e, mennyire fogok vérezni, az első szeretkezés nem erről szól...
2011. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!