Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Zavar titeket ha a...

Fiúk! Zavar titeket ha a barátnőtök másnak adta a szüzességét, nem pedig nektek?

Figyelt kérdés
Légyszíves kort és nemet is írjatok. :)
2011. nov. 30. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát engem ugyan nem zavarna, persze hatalmas örömnek sem tekinteném. Nem tudom miért kell annyira felfújni a szüzességet...



21F

2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
nem, sőt örülök neki, mert szűz csajjal rossz a szex és a következők se az igaziak. egy tapasztalt csaj tudja mi merre hova, tudja mi a jó magának és a partnerének.
2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem volt akkor a bnőm, akkor nem zavar.

26, de nemet miért írjunk, ha eleve fiúkhoz szól a kérdés? :D

2011. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
87%

Hahaha utolsó :D ez jó :D (egyébként fel se tűnt)

bocs h nem a kérdésre válaszoltam :D

16/L

2011. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Az előző barátnőm 46 éves volt és nagyon zavart, hogy nem én vettem el a szüzességét ... :-P :-D


37/F

2011. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
a férfiak szeretik a szűz nőket,sokkal jobb mint olyannal akin átment már egy fél vagy egy teljes focicsapat 23F
2011. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Én leszarnám, de az kifejezetten zavarna, ha átment volna rajta a fél város.
2011. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%

az én párom kifejezetten örült neki, h nem szűz voltam, mikor összejöttünk. az indoka hasonló volt mint az előttem szólóknak, így már tudtam mi jó nekem, mit hogyan kell :)

viszont az első barátom, akivel elveszetettem, ő már 3 szűz lánnyal volt és őt nem zavarta (bár ha jól tudom most is szűz bnője van, nemtom hogy bírja :) ) 20/L

2011. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
én 17éves vagyok, még szűz, pedig csinosnak tartom magam, vékony is vagyok, van mellem, fenekem is, de valahogy félek lefeküdni valakivel, mert félek, hogy ezzel teljesen elrontok mindent..
2011. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk az előttem lévő fiújának adta a szüzességét akkor hát örömtáncot nem járnék, de nem tehetnék neki szemrehányást ez miatt. Ha persze az alatt adta volna más fiúnak, hogy velem van azonnal kidobnám a fenébe.
2011. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!