Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalom milyen érzés...

Az első alkalom milyen érzés lesz, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kérlek meséljetek tapasztalatokat a szüzességetek elvesztéséről! Kicsit parázok, mégis milyen érzés lesz, bár azt tudom, hogy az első alkalommal kicsit fájni fog. Egy hét múlvára tervezzük a barátommal, ő már nem szűz.

18 L vagyok.


2011. dec. 5. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha a barátod vigyáz rád akkor nem lesz semmi baj...csak az eleje fog fájni, utána már élvezni fogod :)
2011. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez mindenkinél más. Nekem élvezhetetlen volt az első 5 alkalommal pedig 2 héten belül történt, mind az 5. Utána kezdett egyre jobb és jobb lenni. Szobatársnőmnek az első is isteni volt. Emberre válogatja.

23/N

2011. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől függ. Ha párod vigyáz rád, ha te is felkészültél, kellően felizgultál, minden tökéletes, még akkor sem garantált, hogy nem fáj. Az első az nálam olyan volt, hogy hűűű ez ilyen érzés? Az eleje fájt, de párom vigyázott rám és utána egyre jobb és jobb lett. A fájdalom ellenére az egyik legszebb emlék, pedig párom is szűz volt. Utána még a behatolás párszor fájt, de az szinte semmi.
2011. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Tényleg borzasztóan változó. Egy barátnőmnek borzalmas és fájdalmas volt. Nekem semmi extra. Nem is fájt, nem is volt valami fantasztikus, de inkább a pozitív felé hajlik. Csak akkor tedd meg, ha 100%-ig bízol benne!!!! Tényleg! Különben nagyon fogod bánni, s egy életre megsérülhetsz lelkileg, ha valami gikszer adódik. Én szerencsés voltam, a világ egyik legfigyelmesebb pasijával történt meg, aki azóta a vőlegényem!

Majd írd meg, hogy milyen volt!!!

2011. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fájt az első, csak igaz kicsit kellemetlen volt. de fájni nem fájt, még a barátnőmnek abba is kellett hagynia, annyira fájt. 18 éves vagy és szűz? szép :) büszke lehetsz magadra!
2011. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wincho válasza:
100%
Én most vagyok 20, két hónapja vesztettem el. Akkor 4 hónapja voltam együtt a párommal.Előtte is volt kapcsolatom, nem is egy, egy kivételével (13 hónap) a többi néhány hónapos volt, de nem éreztem azt, hogy az akkori párommal kell megtörténnie az első alkalomnak. Tehát akkor tedd meg, ha teljesen úgy érzed, hogy készen állsz rá. Előttem már válaszolta valaki, hogy emberre megy, hogy fáj -e vagy nem. Nekem egyáltalán nem fájt :) Ügyeljetek a védekezésre! Ha gumival akartok védekezni, ellenőrizzétek, hogy nem sérült (a jó márkáknál pl. durex, kevés esélye van a hiának) ha elment a párod, fujja fel a gumit, így ellenőrizve, hogy nem lyukadt ki. Fogamzásgátlóról azért nem tudok véleményt írni,mert én nem szedek. Beszélj egy nőgyógyásszal,ha még nem szedsz fogamzásgátlót! (Amúgy is csak ő írhat fel!) Ne nyúljon hozzád, ha magához nyúlt előtte, de te se, ha hozzá nyúltál, mert így is kerülhet sperma a hüvelybe --> terhesség. Akkor is terhes lehetsz, ha akkor veszi ki a péniszét, mielőtt elmegy, hiszen az előváladékban is lehet spermium (ha esetleg azt mondaná, hogy így nem lehetsz terhes) Ja,és ne agyalj folyton azon,hogy fájni fog-e vagy mennyire fog fájni, mert így tutira fájni fog!
2011. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mi 5hónap után tettük meg,nekem annyira fájt hogy bőgtem,mintha kést szúrtak vna alulról belém,és én már legközelebb csak részegen fogom bevállalni mert azt a fájdalmat nem akarom ujra megélni!:S
2011. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én most szilveszterkor bújtam össze barátnőmmel. Igazából 2 vagy 3 hét járás után, bár kb. 10 éve ismerjük egymást. Hát először izgalmas én próbáltam vigyázni rá, amikor először behatoltam, akkor egy kicsit szisszent, az fáj ha valami elszakad belül... s azután teljesen jó volt. Ajánlom hogy sikosítsatok, mert nekem az első menetkor lejött a gumi de hál istennek észrevettük és megtettük az intézkedéseket. Ez volt kb. 5 órakkor utána rögtön csináltuk még aznap délben is... Megmondom őszintén mindketten szüzek voltunk, úgyhogy nem sikerült tökéletesre, de nem bánom. 19F
2012. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Síkosítás: a síkosító azért kell mert a nő nem izgul fel és nem lesz nedves odalent hanem csak hirtelen ágyba bújik. Ha romantikával felizgul akkor nedves lesz és nem kell síkosító
2012. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!