Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azzal veszted el a szüzességed...

Azzal veszted el a szüzességed, akinél először átszakad a szűzhártyád, vagy azzal akivel először szeretkeztél?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam mesélte, hogy 13-14 évesen az akkor barátjával próbálkoztak, és a srác párszor betette és kivette, baromi lassan, és finoman. De nem volt vér, meg fájdalom, meg semmi. A lány következő kapcsolatában lefeküdt a másik sráccal, és kicsit vérzett, meg fájt is, tehát átszakadhatott a szűzhártyája.


Akkor lényegében kivel vesztette el a szüzességét?


(első barátja ugyanannyi idős volt, mint ő, tehát szerintem a mérete(vastagsága) miatt maradhatott meg a hártya, meg mert tágult és csúszott.)


2011. dec. 9. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
az első katicabogárral amelyik belerepül a nő vaginájába... nem tudtad? :O
2011. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
de sok k*rva van már ilyen korba, hogy minden 2. sráccal öszefeküdnek 13-14 évesen...
2011. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szűzhártya átszakadásához kötnénk a szüzesség elvesztését, akkor az enyémet az akrobatikus rock&roll vette volna el.
2011. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"Egyik osztálytársam mesélte..."

Lol.

2011. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen?? Nagyon gáz!
2011. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát korán érő lány volt, mára huszonéves nő, és majd' egy évet vártak vele, a 14. születésnapja előtt egy pár nappal történt, szóval a mostaniakhoz képest nem olyan durva.


Amúgy a harmadiknak köszi a választ, én is így gondoltam.

2011. dec. 9. 19:10
 7/12 A kérdező kommentje:
-.- barátnőnek nem akartam írni, mert annyira nem vagyunk jóban.
2011. dec. 9. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársad mesélte, aki már huszonéves nő. És te hány éves is vagy akkor?
2011. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja...osztálytársad mesélte, mára huszonéves nő, te viszont megmaradtál a 13 éves szinten? ha ilyeneket kérdezel...akivel először dugtál az vette el a szüzességed aranyom
2011. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

Én viszont úgy gondolom hogy mindenki azzal vesztette el a szüzességét akivel úgy érezte :)


20/F

2011. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!