Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Később lesznek ebből a korkülö...

Később lesznek ebből a korkülönbségből gondok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a barátom 18éves és már nem szűz(természetesen)én is szeretem és ő is szerete igaz h még cs egy hónapja vagyunk eggyüt de milesz ha ésőbb az lessz a baj h én még nem állok készen rá? vagy ha ő neki más kell mert én túl fiatal vagok hozzá:S nagyon féle kérlek segítsetek =/.
2009. máj. 17. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi is pont ennyi idősek voltunk, mikor megismerkedtünk. ha szeret, akkor megvárja, míg készen állsz. és ha szereted, akkor hamarabb készen állasz majd, mint hiszed. nyugi!
2009. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha TÉNYLEG szeret a barátod, vár addig, míg te is készen állsz rá. Ha pedig nem, akármennyire is fájdalmas beismerni, de akkor nem Te, hanem csak a tested volt fontos neki. Mindenesetre várd meg azt a pillanatot, amikor valóban készen állsz rá, és testeddel, lelkeddel egyformán szeretnéd! :)
2009. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem mondom, hogy szerencsés a dolog, de igaz a közhely: Ha szeret, akkor "megvár".


Én 15 évesen jöttem össze az első barátommal, aki 22 volt... Nem egy feltétlen követendő példa, de tényleg szerettük és tiszteltük egymást, amíg együtt voltunk (sőt azóta is jóban vagyunk), de soha eszébe nem jutott sürgetni a dolgot... aztán végülis előbb lett vége, mint hogy lefeküdtünk volna... de ebből soha nem volt gondunk, mondjuk most így utólag nem irigylem, hogy "bírnia kellett", de ő soha nme panaszkodott emiatt, sőt, mikor szakítás után jóval rákérdeztem, azt mondta, hogy ha belementem volna se biztos, hogy ilyen fiatalon el akarta volna venni a szüzességem...


Szóval ennyi, a srác tudja milyen idős vagy, tudja, mibe ment bele... ha szeret, akkor (szerintem) bőven tudja vállalni az áldozatot...

2009. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátod _természetesen_ már nem szűz? Miért természetesen?
2009. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem 18évesen elég kevés fiú szűz még =)
2009. máj. 17. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell túlmisztifikálni a szexet, az egy jó dolog. Mit kell azon annyit készülni? Nem halsz bele, nem leszel több, vagy kevesebb, nem fognak angyalok sírni és még látszani sem fog rajtad.
2009. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!