Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tampon átszakithatja a hártyám?

Tampon átszakithatja a hártyám?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

elvileg igen, hiszen bemegy.

gyakorlatilag a szűzhártya nem teljesen zárt (különben a vér sem jönne ki), ezért a mini méretekre azt szokták mondani, hogy nem szakítja át, mert átfér.

2008. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
de h szkitja át!!!!!!!!!akkor a nögyogyászok tiltakoznának a szüz lányok tampon haszálatáért.....ha veszélyt jelentene a szüzeségre...nyugottan használj kicsit vagy nagyot mert nem veszitesz el tölle semmit!!! maximum nem leszel büdös alul a havi vérzés alatt és sokkal kényelmesebb,diszkrétebb,és higénikusabb is.nyugottan kérdezd meg anyugádat is eröl ö ugyan ezt fogja mondani amit én
2008. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%
de bizony atszakithatja,en majdnem megjartam,szerencse h idoben eszrevettem a gondot....vegul nem lett semmi bajom
2008. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
átszakithatja a tampon ahogy sok minden más ok miatt is elszakadhat. lehet h sokkal korábban elszakad minthogy lefeküdnél a barátoddal. de nyugodtan használd mert tényleg jobb
2008. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
a szűzhártya nem zárt, van rajta egy lyuk, amin menstruációkor ki tud jönni a vér. gondoljunk csak szépen bele. nézzük meg az ujjunk, vagy a tampon méretét egy férfi nemiszervéhez képest. a tampon JELENTŐSEN végknyabb, főleg ha mini-t, vagy akár normált használsz. ergo, a tampon nem szakítja át a szűzhártyát, csak TÁGÍTJA. nagyobb esély van rá, hogy átszakad, ha pl megerőltetően sportolsz, vagy hasonlók. és ha jobban belegondolunk, akkor ez, hogy a szűzhűrtyán amúgy is jelenlévő lyukat tágítja, még jól is jöhet. az egyik hozzászóló írta, neki majdnem átszakadt, de még idejében észrevette a bajt. mi az, hogy idejében észrevetted? ilyen nincsen. attól, hogy első alkalommal fájt föltenni, még nem azt jelenti, hogy átszakadt, nekem is fájt. szóval szerintem nyugodtan használd.
2008. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Elvileg szűz lányoknak még nem is lehetne tampont használni!!! Szóval szerintem nagy felelőtlenség!!!
2008. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
miért ne lehetne használni? amúgy meg a szűzhártya bármitől elszakadhat. sportolás közben vagy akár tampon használat közben is.
2008. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
én nekem az szakította át, mert ugye super tampont használtam...igaz nem fáj és h vérzett e azt nem tudom, mivel eleve véreztem...
2008. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Csak akkor, ha könyékig felnyomod, de akkor nem a tampon, hanem a kezed szakítja át ill. a keletkezett vákuum. UU :OoOOO
2008. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
56%

nem tudom milyen barbár módszrekkel tettétek fel, de nekem elsőre sem fájt...

(12 voltam)

te is nyugodtan használj

2008. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!