Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még és a barátomma...

Szűz vagyok még és a barátommal sexelni szeretnék de nem tudom melyik a legalkalmasabb póz hogy ne fájjon annyira tudom hogy fáj az első meg az is hogy fogok kicsit vérezni de megakarom tudni melyik a legalkalmasabb póz ilyenkor?!

Figyelt kérdés
nem
2011. dec. 18. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A misszionárius. Legyél nagy terpeszben, hajlítsd be a térded és húzd magad felé, akkor alig érzeni valamit :) Amúgy is a tágulás fáj, ha a barátod szokott nyúlkálni ott lent akkor alig érzel vmit.
2011. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először is: nem biztos, hogy fájni fog, és egyáltalán nem biztos, hogy vérezni fogsz. Nekem pl. nagyon fájt 1-2 percig, de egyáltalán nem vérzett, utána pedig nagyon élveztem...

Amíg félsz a fájdalomtól, meg eleve ilyeneken gondolkozol, hogy fájni fog, addig szerintem még várj egy kicsit, még nincs itt az ideje.

Hogy melyik a legalkalmasabb póz, az csak rajtad múlik.

Én pl. mindenképp misszionáriusban szerettem volna, mert azt akartam, hogy a barátom hatoljon belém és ő irányítson. Valószínűleg lovaglóban nem is ment volna, mert annyira fájt, hogy úgy egyből leszálltam volna róla és nem tudtam volna folytatni- így viszont hiába fájt, kértem Őt, hogy folytassa és pár perc után elmúlt a fájdalom és elkezdtem nagyon élvezni.

Viszont sokan mondják, hogy lovaglóban jó egy lánynak az elsőt, mert akkor ő irányít, érzi, hogy jó stb.

Ezt a két pózt szokták javasolni, rajtad áll a döntés, hogy inkább Te akarsz irányítani, vagy azt szeretnéd, hogy a párod irányítson.

21/L

2011. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen a barátom is abba a pózba akarta csak mondtam neki hogy inkább még ne...de ma este szerintem menni fog köszönöm a segicséget ;)
2011. dec. 18. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
masnap szolj vissza mire jutottatok addigra felnott lany leszel ha sikerul sok sikert kedves
2011. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szolok nagyon szépen köszönöm remélem sikerel járnuk és örömet okozok a páromnak!!!
2011. dec. 18. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért az első alkalomtól ne várj frenetikus orgazmust.A barátod is gondolom tapasztalatlan, hamar elfog menni.Ne parázz azon, hogy fájni fog, mert tényleg fájni fog.

Sok sok millió nő nem halt bele, te sem fogsz.Sőt..:)))

Fogamzásgátlásra gondoltál?

2011. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát majd próbálkozok azzal is ;)
2011. dec. 18. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:
A coitusról pedig egy fénykép sorozatot kérünk.Na jó lehet egy 2 órás videó is :))
2011. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jajj Perszee :$$$
2011. dec. 18. 19:52
 10/12 Brunetzikka válasza:
nagyjabol az volt nlm is mint 2esnel DE mi kozbe kiprobaltuk a kutyapozt a parom javaslatara es jo volt mar nem fajt L/15
2011. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!