Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mondjatok meg mit tegyek?

Mondjatok meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 18 eves fiu volt a baratom es en csak 13 eves vagyok.Azt, mondta, hogyha nem fekszem le vele, akkor megoli magat mert azt jelenti, hogy nem szeretem es lefekudtem vele!Ribancsagnak szamit?Rosszul erezzem magam, ez miatt?De mindent a szerelemert tettem...mert depreszios!
2011. dec. 20. 16:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Érezd magad átba...va :D
2011. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nah drága bogaram!Ez csak mese volt a csávó részéről,hogy megöli magát!Te meg naiv butus el is hitted neki!Nekem mondana ilyet egy pasi!Még kötelet is adnék neki,hogy tessék ha annyira akarod csináld meg!Mert ez érzelmi zsarolás volt a részéről!

Dobd a fenébe azt a kis köcsögöt!S rá érsz még a szex-el foglalkozni majd 16 évesen is!

2011. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jo de mar volt vagy 5x is ongyilkossagi kiserlete...es elfelejtettem mondani, hogy csak oda tette, es szerintem meg gyakorlatilag szuz vagyok!
2011. dec. 20. 16:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én szépen elmagyaráztam volna neki, h nem azért nem fekszem le vele mert nem szeretem, hanem azért mert még nem állok készen. Ha ő igazából szeret ezt megértette volna. Kérdésedre válaszolva, igen ribancságnak tartom és én szarul érezném magam a helyedben.
2011. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribanc vagy, csak egy naiv gyerek, akit megfélemlítettek és megrontottak. Nem tudom tudod-e, hogy az a 18 éves fiú bűncselekményt követett el.
2011. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De nem erdekel az , hogy ams mit gondolt, vagy ooo!!Hnem az hogy en mit kene tegyek!
2011. dec. 20. 16:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2-ik vagyok!Ha nem érdekel mások véleménye akkor minek kérdezel?

Mit tegyél?Ejtsd a fenébe!13 éves kislány vagy még akinek nem a pasikon,meg a faszon kéne az agyának járni,hanem a tanuláson!

26/L

2011. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 menta34 ***** válasza:
100%

mit tegyél?


AZONNAL szüntess be vele minden kapcsolatodat. Ne beszélj vele, ne olvasd el mit ír, tiltsd le facebookon, stb.stb. Ha kell kérj szülői segítséget. Nagyon fontos, hogy ne hagyd magad! és nehogy szarul érezd magad! akkor se ha felköti magát! szard le! Az ilyen ha picit kap az nem elég neki, tovább zsarolna, egyre többet akarna - te meg azt veszed észre egyszercsak, hogy egy komplett 'focicsapat' pakolja a hátsódat? ne ne már. kergesd el és szard le.

2011. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, kamu...

Nem a te dolgod, hogy kikezeld őt a depressziójából.

2011. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
:O második válaszoló, egyszer egy szerzetes felgyújtotta magát, hogy kiálljon az igazáért. Ha nem csókolózol velem és masszírozod meg a vállam nekem is ezt kell tennem :I Kész vagyok megtenni.
2011. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!