Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és az egyik osztálykiránduláson az egyik fiú odajött hozzám, hogy le akar feküdni velem. Azt mondtam neki, hogy nem. Nagyon jól néz ki a fiú, már régóta tetszik nekem. Ezután még 3-szor jött oda hozzám, egyszer kezdett vetkőztetni, de nem engedtem, ellöktem magamtól. Utána látszólag elég mérgesen elment. Később újra jött, akkor már le voltam feküdve, és kezdte csókolgatni a nyakamat, és ölelgetett. Nagyon jól esett, s megkívántam őt, de nem jártunk nem volt semmi, ezért nem akartam semmit. Megkérdeztem, hogy szűz-e, azt mondta igen. Én is szűz vagyok. A suliban is sokszor felveti ezt a témát, hogy jöhet-e hozzám, persze viccelődve, olyankor elutasítom. De most szervezzük a következő kirándulást, s biztos vagyok benne, hogy újra próbálkozni fog. Nagyon megkívántam, s nem is vagyok olyan lány, aki kell a fiúknak, mert húsosabb vagyok, de mit tegyek? Ha újra jönne, akkor lefeküdjek vele, vagy csak kezdjük el, s engedjek valamit, majd fejezzem be, vagy bele se kezdjek? Ha megengednék valamit, ami még nem veszi el a szüzességemet, pl. csók, nyakcsók, fogdosás, akkor hol húzzam meg a határt?
2011. dec. 23. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Miért gondoljátok, hogy mi majd jobban tudjuk nálatok az ilyen szituációkat? :) Érezni fogod hol a határ.
2011. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
21%
sztem nincs benne semmi ha lefekszel vele csak természetesen akk védekezz :) a csábítástól csak ugy tudsz szabadulni ha engedsz neki :D
2011. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi nem járni akar veled, hanem egyből lefeküdni, akkor csak arra kellesz neki, de lehet rosszabb is, hogy fogadott a haverjaival, hogy lefektet. Utána már nem fogod annyira érdekelni, ha odaadod magad, csak felakar vágni, hogy megvoltál neki ebben a korban ez jellemző.

Inkább tartogasd a szüzességed egy olyan pasira, akit szeretsz, ő is téged, jól ismeritek egymást, és jó ideje együtt vagytok már. Nem hisze, hogy jól jönnél ki az esetből, ha engedsz neki.

2011. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
35%
Kössz, hogy ezt mindenkivel megosztod, ez csak kettőnkre tartozott volna. És nem nem akarok már semmit
2011. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy szórakozol, válaszolhatnál a kérdésre. Nem hiszem, hogy rólad szól a történet, de írd meg a nevedet, s majd meglátjuk...
2011. dec. 23. 14:46
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

hát nemtudom hogy hogyvagy vele,de én a szüzességemet csak olyannal veszíteném el akit szeretek..de ha mégis lefeküdnétek akkor VÉDEKEZZETEK!

14/l

2011. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
UGYE tudod hogy csak gyerekek vagytok?
2011. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2%

Figyelj ha te is akarod akkor mért ne?

Bátran vágj bele aztán élvezni fogjátok ^^

2011. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
14 évesen ? Ha rámarkolsz a f@szra kiesik a barbi a kezedből.... Ne feküdj le mert később báni fogod.
2011. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg manapság ez megy a kis pisiseknél??? El nem tudom hinni...

"az egyik fiú odajött hozzám, hogy le akar feküdni velem." ez csak így komolyan?

2011. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!