Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 vagyok és szűz, de csak...

19 vagyok és szűz, de csak mert félek, hatalmasak a melleim. 6x próbáltam, de nem mertem levenni a mell-tartómat. Persze napi 3x v többx maszturbálok, de az nem ua. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Először magaddal békélj meg, és hidd el, akkor minden rendben lesz. Aki igazán őszintén szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagy. De mindenekelőtt te magadd fogadd el sajátmagadat. Fontos, a saját belső harmónia kialakítása. Mert ha magaddal rossz a kapcsolatod,akkor ne várj el másoktól se normális kapcsolatot.
2008. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na, én meg éppen az ellentéted: elöl teljesen lapos :S, és engem meg ez frusztrál. Én 22 vagyok, és nekem se volt még senkim!

Egy biztos csak: neked egyedül is boldognak kell lenned!

A volt biosz tanárom egyszer azt mondta, hogy ha egy nőnek nincs társa, az soha nem a külseje miatt van.

Vagyis: mindenki tetszik vkinek, mert hosszú távon a külső másodlagos szerepet játszik, a belső tulajdonságok fontosabbak.

Tudom, az embernek néha nehéz megszeretnie magát, de muszáj megpróbálni! Ha te sem szereted magadat, hogy várhatod el, hogy más beléd szeressen?

Ha másképp nem megy, nézz utána, hol tudnának segíteni ezen a problémádon!

A nagyon nagy mell egészségügyi panaszokat is okozhat (hátfájás, stb.), úgyhogy nem kizárt, hogy a TB támogatna egy mellkisebbítő-műtétet! Ezt komolyan mondom: veszélyben az egészséged, ha ezzel indoklod, miért szeretnéd a műtét, van esélyed rá, hogy ingyenesen elvégzik.

Remélem, megoldódik a helyzet! Hülyeséget semmiképpen se csinálj!

2008. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha hatalmasak, az melltartóban is hatalmas. Ezt a pasik is látják, lehet, hogy pont ez igzgatja őket. Próbáld meg magad elfogadni, mert ekkora marad egész életedben. Vagy életed végéig nem fogod levenni a melltartót?
2008. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyetértek az előttem szólókkal! Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. A legtöbb pasi egyébként meg van veszeve a nagy mellekért - tapasztalat (az enyém sem kicsi).
2008. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szia, szerintem inkább örülhetnél neki hogy nagy melleid vannak, minden pasi azt szereti.engem azért cikiznek mert kicsik de nemtudok vele mit csinálni, neked pedig megvan ez a különleges adottságod.minden nö nagy melleket akar, nemtudom mi a baj vele :) szexelni meg melltartoban is lehet :)hajrá
2008. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

az h mekkorák a melleid az látszik akkor is ha ruhában vagy. és valoszinüleg akinek tetszel annak a nagy melleid is tetszenek és nem azt képzeli h leveszi a meltartot és ott lesz egy darázscsipés.

én meg azt szeretném hha nagyobb melleim lennének mert tök picik de a barátom ilyennek fogadott el és ilyenek szeret.

fontos az h elfogadd magad h ta nagymellű vagy és ha ezt elfogadod és buszke vagy rá akkor biztos nem lesz semmi gond a párod részéről sem

2008. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Te kisanyám más vagyonokat csinál ennyi idős korára a hatalmas melleiből, más meg vagyonokat költ rá hogy ilyen legyen...
2008. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hu de megertelek! En teljesen lapos voltam es csupa izom amig folyamatosan sportoltam. Aztan sulicsere, pubertas kor, meg 15kg ami a popsimra, combomra es mellemre koltozott.

Maig emlekszem az alt. isk. osztalytarsamra, aki elakado szavakkal bambulta a mellemet, hogy "mennyire megvaltozatam"...

En meg szegyelltem...nagyon sokaig.

Aztan volt egy nagyon kedves baratom ( most is megvan ) aki azt mondta, hulye vagyok. Tok jok a melleim.

Nagyon batortalanul elkezdtem kivagottabb felsoket hordani...es megtortent a csoda. A ferfiak sosem velem beszeltek, hanem a melleimmel. Szemet dolog de teny sokmindent elertem ilyen modon - ostoba vizualis ferfiak (????!!!!)

8 evembe tellett, hogy elfogadjam magam es rajojjek: jo no vagyok.

Vedd le a melltartot es hagyd, hogy szeretve legyel.

Kell, hogy szeresd magad es elfogadd magad de ugy latszik kell valaki aki onbizalmat ad neked es az mindig egy ferfi aki szepnek lat ugy, ahogy vagy: kicsi, nagy kerek, hegyes cici akarmilyen....

2008. márc. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy barátnőm, aki levette ugyan a melltartóját, de elötte közölte, hogy semmi gond akkor sem ha felállok és elmegyek. Én meg nagy szemekkel néztem rá, hogy neki meg mibaja???

Mondjuk aztán felálltam és elmentem, de szerintem amikor ő monta nem pont így gondolta... ;)


Szóval semmi pánik. Mi pasik vizuálisak vagyunk, jók a térbeli képességeink. Teljesen tiszában vagyunk azzal, hogy domborulatok formájában hogyan is nézhetsz ki ruha nélkül. Túl sok meglepetés nem érhet minket. Ha már ott tartotok, hogy levennéd, akkor le is veheted nyugodtan.

2008. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hihetetlen!Egyszer az a baj ,hogy kicsi,egyszer meg az hogy nagy!Ez van fogadjátok el!minden painak más jön be!!
2008. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!