Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de ma elveszítem,...

Szűz vagyok, de ma elveszítem, hogyan álljak hozzá a dologhoz? A gumit ha felhúztam bekell kenni sikosítóval?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, tudom kicsit megkésve de eljött az idő. Megismertem barátnőmet aki nagyon gyönyörű, lassan már 2 éve vagyunk együtt, de csókon kívül semmi nemvolt. Hogyan kezdjünk hozzá, szakértői véleményeket várok tőletek :)
2011. dec. 30. 00:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
2011. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ha befőttesguival összeszorítom a péniszem tövét, akkor később megyek el?"

Ezt ne! Ezt nagyon ne!:D Amúgy, pedig szerintem annyira izgulni fogsz, hogy el sem mész. Elsőre sokaknak nem megy, aztán később meg pont visszájára fog fordulni a dolog, de ilyen gumizásokat hanyagold kérlek! De jót nevettem rajta az egyszer biztos.

2011. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez melyik küldetés? mennyi xpt kapsz érte?
2011. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
asszexuálisok vagytok?:O jesszusom, sztem megcsal a bnőd ha eddig még nem is utalt a szexre :D
2011. dec. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 RockyCellar válasza:
A füst az akkor jelent gondot ha 15-öt gyújtasz meg és CO2 mérgezésben meghaltok
2011. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!