Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehet baj?

Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés

A barátommal 2-3-szor pettingeltünk, figyeltem arra hogy ne kerüljön semmi a hüvelyembe, de az utolsó alkalommal mondta a barátom hogy próbáljuk meg és amikor fölhúzta a gumit akkor nem ment be valami oknál fogva, de elélvezett amikor még rajta volt a gumi.. azt én vettem le neki..és vettem elő egy másik gumit de előtte letettem a használtat. kibontottam és nem mostam kezet és fölhúztan neki az ujjat.. próbálta betenni de az se ment mert még szűz vagyok.. de igazából nem annyira erőltettük..utána bement de kb 2-3 cm-re..és attól félek hogy lehet valami.

de nem tudom.


2012. jan. 1. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Óvatlan voltál! reménykedj, és legközelebb vigyázz magadra jobban.
2012. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
Hát ebből a bénázásból nem hiszem hogy lett valami. Először izguljatok fel mindketten, a srác lámpalázas volt.
2012. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baba nem baj, csak az, hogy ilyeneknek jön össze, mint ti is vagytok, hogy fogalmatok nincs arról, mi a szex, mire jó és milyen a biztonságos formája.

Talán 14 évesen nem dugni kéne, kislány!

2012. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosd ki a muffodat domestossal és akkor nem kell többé aggódnod emiatt.
2012. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!