Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért korai 11 évesen elveszít...

Miért korai 11 évesen elveszíteni?

Figyelt kérdés

Hogyha a lány már egy 15-16 éves szintjén áll értelmileg akkor sem? Miért?

Kérlek tartozkodjatok az olyan megjegyzésektől, hogy ilyenkor ne azon járjon az eszed, meg kis qrva, mert már rég nem vagyok 11, és elveszíteni sem akarom, de tényleg fontos lenne jó érveket összeszednem...kérlek segítsetek!!!


2012. jan. 3. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
szerintem 11 évesen azért korai, mert ebben a korban azt hisszük, hogy mi már majdnem mindent tudunk. közbe dehogyis van ez így! ilyenkor még a gyerekkort kell élvezni, mert ha idősebb leszel már nem teheted meg. ráér még egy 11 éves a szerelemmel:)
2012. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, h szellemileg 15-16nak érzi magát de viszont biológialig még sehol nincs ahoz, h nemi életet éljen.
2012. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen még sem testileg, sem lelkileg nem elég érett egy lány a szexhez. Ennyi, ezen nincs mit ragozni.
2012. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
15-16 évesen is korai a szex,nem hogy 11 éves kislányként,érzelmileg-lelkileg-fizikailag is éretlen,az első szexuális élmény meghatározza a szexuális életet,vagyis ha túl korán,éretlenül gyerekkén történik komoly következményei lehetnek,de hogy merül fel egy kislányban az hogy 11 évesen szexeljen??
2012. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan 11 vagy, amúgy miért érdekelne? Mert még meg se jött neki a havi, és megzavarhatja a fejlődését szellemileg. Veszélyes. Kizárt hogy 15-16 éves fejjel gondolkodjon egy gyerek.
2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán honnan tudhatnád hogy szellemileg 15-16 éves szinten állsz, ha még sohasem voltál ennyi idős? :/ Tipikus kisgyerekes viselkedés, amikor azt hiszed, hogy már nagyon érett vagy, holott 5 év múlva már szégyenkezel az akkori gyerekességed miatt.
2012. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Mert a fiatalon még legalább 16éves korodig azt fogod hinni, hogy te érettebb vagy a korodnál. De mindig mikor eltelik egy-egy újabb év, rájössz, hogy mennyit változtál, mennyivel máshogy gondolkozol egyes dolgokról, már csak abból kifolyólag is, hogy egy évvel tapasztaltabb vagy. Felesleges siettetni a felnőttséget, úgyis jön majd az magától.
2012. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Miért korai egy ovis elé tenni egy emelt szintű matematika érettségi feladat lapot? Azért, mert még nincs rá felkészülve.

Egy 11 éves pedig nem áll egy 15-16 éves szintjén, hiába hiszi azt. Ráadásul, amilyen idióták a 15-16 évesek, szerintem ők sem alkalmasak a dologra.

2012. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én vagyok 15, ez a legjobb barátnőm. És nemmagáról mondja, én mondom, nagyon durva iszonyú érett, mind értelmileg van legalább 15-16, és kinéz is annyinak... ezt próbáltam neki magyarázni, de nagyon makacs... :/
2012. jan. 4. 07:21
 10/25 A kérdező kommentje:
Amúgy bíromh írom a kérdésben: "már rég nem vagyok 11, és elveszíteni sem akarom" és aztán közlik velem, hogy pont azért vagyok 11 mert többnek hiszem magam... most akkor a többi szülinapom csak képzeltem??? :D :D :D
2012. jan. 4. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!