Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmeg 4hónapja vagyunk...

A barátnőmeg 4hónapja vagyunk együt már sokszor megujaztam először 1 ujal pár nap mulva 2tővel kicsit fájt neki utánna jó volt a 2tő is most eljutotunk oda hogy lefekszünk egymással de nagyon fél hogy fájni fog neki?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy kevésbé érezze a fájdalmat és élvezze az együtlétet?
2012. jan. 6. 13:24
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:

Ami fontos, hogy spontán legyen, ne tervezett!

Rá kell hangolni, puszilgasd, csókolgasd sokat, izgasd sokat a csiklóját, száddal, kezeddel, csókolgasd a belső combját, és amikor beteszed, óvatosan lassan, elején azt is megcsinálhatod hogy csak a végét teszed be épphogy, és ki be, és utána egyre mélyebbre.

2012. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsot:)
2012. jan. 6. 13:38
 3/7 anonim válasza:

még szűz?

nincs bejáratva?

akkor járasd be:D

2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elsőre úgysem fogja élvezni. Ahhoz azért kell egypár alkalom. Szóval ne add fel!
2012. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hány éves?

ha fél akkor még várjatok,18-19 alatt 4 hónap az nem idő,az még kevés

2012. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én élveztem az elsőt.
2012. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiféleképp nem fogja elsőre már élvezni, ahhoz kell pár alkalom. De legyen spontán az együttlét ne betervezett. Ha a barátnőd nem koncentrál erősen a fájdalomra, akkor hamar túlesik rajta. Sajnos ez tény, hogy az első szexuális együttlét fájdalommal jár, de el lehet viselni.:)) Élvezni ugyan nem fogja egy ideig, de pár alkalom után már simán.:) 26/L
2012. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!