Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és van egy pasi, akivel már elég régóta találkozgatok. Régebben jártunk is de azóta szakítottunk. Megint elkezdtünk találkozgatni de nem járunk de szeretjük egymást, de nem vagyunk szerelmesek egymásba. Ő volt az első, akivel pettingeltem, orális szex.. stb.. Nagyon megbízom benne, már nagyon jól ismerjük egymást, kívánom is őt, le is feküdnék vele. Csak ugye nem vagyunk együtt és nincs köztünk szerelem. Szerintetek ezt később megbánnnám?
2012. jan. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hát az első,az azzal kellene h legyen akit nagyon szeretsz!!

hát próbáljatok megint járni,de ha nem megy a adolog akk ne(nem nagyon használhat ki,mert ha már előtte együtt pettingeltettek,és nem erőszakolt meg...)

2012. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pusztulatos póniló válasza:
Röviden? Meg!!
2012. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Tisztában kellene lenned magaddal,

2.Tisztában kellene lenned Ő vele

3. Tisztában kellene lenned azzal, hogy járni akarsz vele.

4. Tisztában kellene lenned azzal, hogy szerelem nélkül is

akarsz e lefeküdni vele.

5. Tisztában vagy e azzal, hogy egy szűz lány mi mindenen

megy keresztül a szüzessége elvesztésekor.

6. Tisztában kellene lenned azzal, hogy mit jelent

számodra az erkölcs.

7. Csak jó tanács! Lányok csak annak adjátok a szüzességeteket akit szerettek és aki benneteket is szeret! És mondom ezt úgy, hogy fiú vagyok.

2012. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!