Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzhártyát lehet érezni...

A szűzhártyát lehet érezni ujjal? Ha felnyúlok 2 ujjal és egy nagyon kicsit szétfeszítem akkor érzem hogy valami feszül ott bent de ha felnyúlok és ki akarom tapintani akkor mág nem érzem?

Figyelt kérdés
Ha felnyúlok 2 ujjal és egy nagyon kicsit szétfeszítem akkor érzem hogy valami feszül ott bent de ha felnyúlok és ki akarom tapintani akkor nem érzem.Mit kéne akkor éreznem? Bocsánat a hülye kérdésért

2012. jan. 7. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ha felnyúlsz magadnak már a szüzhártyát át szakitod
2012. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és annak kéne véreznie?( mert nekem nem vérzett meg semmi ilyesmi)
2012. jan. 7. 08:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Kéne, de NE nyúlkálj és ha már ennyire kíváncsi vagy akkor a google a barátod.
2012. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szűzhártya egy lyukacsos réteg. Mit gondolsz, a menstruáció hogyan távozik? Azt nem tudja egy vékony kis ujjacskával csak úgy átszakítani.
2012. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam tükörben is a szűzhártyám :)

amúgy nem biztos, hogy elszakítod ha felnyúlsz, mert rugalmas a szűzhártya , kinél hogy és mennyire, ezért is van, akinek jobban fáj és kevésbé ha átszakad ! van akinek szex közben sem szakad át első alkalommal és van akinek lovaglás vagy más sport közben is átszakadhat ! ÉS nem biztos hogy vérzik majd ha átszakad , szóval szerintem a tiéd még meg van, nézd meg bátran tükörben :D

2012. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen ... és még valami . a fiúkat szokta zavarni ha már nincs szűzhártyám, ezért a baromságomért is bocsi
2012. jan. 7. 08:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a szüzesség nem azt jelenti, hogy meg van e a szűzhártyád vagy nincs , hanem hogy járt a puncidban férfiasság vagy nem !

Szóval szerintem a fiúkat az jobban idegesíti, ha több fäsz volt a kezedben, puncidban, mint kilincs !:D:D:D:D

2012. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én versenyszerűen tornáztam. 14 évesen ráestem a gerendára, elszakadt a szűzhártyám. Vérzett is rendesen. De attól még szűz voltam 18 éves koromig.


30N

2012. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is szeretek sportolni :) és köszi szépen
2012. jan. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!