Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen egy szűz lánnyal szexelni?

Milyen egy szűz lánnyal szexelni?

Figyelt kérdés
Tényleg vérzik, meg fáj neki?
2012. jan. 7. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom még nem csináltam szűz csajjal, de legenda az hogy fáj nekik.
2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

3 lány szüzességét vettem el, egyik sem vérzett, egyiknek sem fájt különösebben.


Mondjuk én vigyáztam rájuk.

2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Szar, mert körülményes.
2012. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 10inchhero ***** válasza:
87%
tényleg vérzik nekik, bár ezt csak utólag vettük észre és ez így cink xD viszont a fájdalom rajtad is múlik :D
2012. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
olyan, mint vakon hatástalanitani egy detonátort...
2012. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól fel van aljzva a lány és elég sikos, akkor nem fáj annyira neki, na meg elég körültekintően kell vele akkor bánni.

Vérezni véreznek az első alkalomkor. Lánya váltogatja, hogy mennyit. Volt, hogy csak pár cseppet, de volt, hogy eléggé vérzett a lány.

2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó, hogy ennyi tapasztalt nőcsábász van ezen az oldalon!
2012. jan. 7. 21:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vigyázós dolog hülyeség. Amikor én elveszítettem, vigyáztak rám, egy csepp vér sem volt, de a fájdalom...

Nagyon rövid ideig tart, de akkor egy pillanatra látni se láttam. (óvatosság ide vagy oda) különben is: mi az, hogy csak legenda?! évszázadok, és évezredek óta ilyen bőszen összebeszéltek volna a nők? Ne vicceljünk már!

Ja, és a pasinak én is azt mondtam, hogy csak picit fájt. Most mondjam azt, hogy megszakadok?

2012. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
nekem is fájt és nem azért mert nem voltam felizgulva azért mikor átszakad az a hártya eléggé szarr érzés nem sok ideig de szarr
2012. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem véreztem és nem is fájt és megkülönböztetett bánáskódot sem vártam el közben. Mondjuk én nem is 14 éves éretlen gyerekként dugattam meg magam először mint manapság a sok ki ribi.
2012. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!