Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Feküdjek le vele?

Feküdjek le vele?

Figyelt kérdés

Másfél éve járok a pasimmal.Ő már nagyon szeretné.Én is,csak félek,hogy terhes maradok.Gyógyszert nem szedek,csak gumival védekeznénk.Megbízok benne,tudom hogy nagyon szeret,csak ahogymár mondtam félek,és túl fiatalnak gondolom magam més a szexhez.Szerintetek?


14/L barátom 14/F


2012. jan. 8. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
14 évesen még ne!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Deniih válasza:
46%

Szerintem e téren nincs oylan fogalom, h "korai".

Teljesen egyértelmű, h túl akartok esni rajta, hiszen még mind ketten szüzek vagytok, ki akarjátok próbálni, h miylen. Itt nincs korhatár. Sztem nyugodtan tegyétek meg. Nem fogtok vele veszteni semmit. Mi változna, ha 1-2év múlva feküdnétek le?Hát semmi..:D Tehát ne tartsátok vissza, feküdjetek le, és élvezzétek..Sok sikert :D

2012. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
12 évesen már jártatok? Eszem megáll! Nincsenek szüleitek akik nyakon vertek volna?
2012. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bukj a Füty Imre válasza:
Amennyiben terhes mnaradnál az aktus után abban az esetben nagyobb az esély az elvetélésre.
2012. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha tényleg szereted, akkor tedd meg. De csak akkor, ha tényleg szereted és tényleg hiányzik.


Azt ne engedd, hogy a pasi befolyásoljon a szex irányába, se pedig azt, hogy a környezeted eltérítsen tőle. Ez a te dolgod és a te tested.


Ha nem érzel rá igazi vágyat, csak például félted a pasival a kapcsolatot, akkor viszont ne tedd.

2012. jún. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!