Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? Szerintetek az...

Szerintetek? Szerintetek az is szüzzeség elvesztésének számít, ha először anális szex van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A szűzhártya még mindig a hüvelyben található. De ha anált megengedtet, akkor már ugyan mindegy, hogy a normális szexet is megengeded e.
2012. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ha fiú vagy és segberaktak, akkor igen!

Ha nem, akkor szúrnám a fosódat!

2012. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Mi van a mai fiatalokkal? A szüzességet nem akarjátok elvesziteni de análisan mehet? nem vagyok idős de nekem ez sok!!! És még mi vagyunk ki akadva nők, hogy a férfiak nem elég figyelmesek, nem hoznak virágot stb.

Ha nem tudjátok , hogy kell még egészségi problémáid is lehetnek!

2012. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy en ezt fogom csinalni..
2012. jan. 8. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor meg mi a bánatot foglalkozol vele?
2012. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

röhej szerintem is, hogy "szűz", mert nem hüvelyi úton csinálta...szexeltél, nem vagy szűz. pont.

azoknak, akik szerint akkor nem szűz, ha volt bent fiú: akkor a leszbikusok mind szüzek?

2012. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy vesztené el a szűzességét aki análisan szexel?? Ott nincs a szűzhártya mely a hatolás hatására kiszakad!!!! De ha valaki análisan szexel akkor a szűzhártya érintetlen marad és nem sérül, így ha egy csajt aki még szűz análisan ......... meg az még attól szűz marad!! Most miért akkor sem lenne szűz egy csak, ha orálisan elégítene ki egy pasit?? Bár mondjuk nekem hüvelyi úton vették el a szűzességem nem anális szexel de mindegy. Én még mindig úgy tudom, hogy nem a seggünkön található lyuk vezet a szűzhártyához!!!
2012. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
57%
A válasz egyértelműen NEM! A szüzesség elvesztése nem attól függ, hogy felszakad-e a szűzhártyád! A szüzesség elvesztése az első szexuális együttlétet jelenti! Én azt gondolom, hogy először az alapoknál kellene kezdeni, mint például, hogy tájékozódsz!
2012. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szüzesség az semmit se jelent. Csak egy hártya, semmi több.

De ha valaki még nem pettingelt, nem volt orális szex vagy valami hasonlo "kis kapu", akkor az már valami. :D

Ezt nem tudom hogy mondják, talán "ártatlanság", vagy "érintetlenség" : D:D

2012. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23.53as: ez a hülyeség, amit te mondasz. van, akinek átszakad a szűzhártyája sporttól, tampontól, hiába nem volt fiúval. akkor az már nem szűz? dehogynem.

lehet, hogy "technikai" értelemben még szűz az, aki análisan szexel, de nem ártatlan, és nem érintetlen, szóval én se nevezném annak. sőt, a petting után se, az is fura enyhén szólva, hogy mondjuk 20 fiút már leszopott, de a szűzhártyája még megvan. hát röhej. hiába szűz a szó szoros értelmében.

2012. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!