Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha egy lány 17...

Nagyon gáz ha egy lány 17 éves és még mindig szűz, nem csókolozott és még pasija se volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is így vagyok, másopk szerint szép vagyok viszont magamat nem tartpom annak, pont azért mert nem volt még senkim, csak amolyan kavarások. Mások szerint viszont ponthogy azért nem lép senki, mert félnek a visszautasítástól egy 'ilyna szép lány részéről'. :S


szóval ez is lehet az ok.

2009. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

:) Siófok közelében lakom.:)



köszönöm.:D énis így vagyok ezzel.:D erre énis gondoltam.:$:D

2009. máj. 25. 16:55
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

de miért lenne gáz? ezen gondolkozni butaság szerintem

majd jön egy megfelelő srác, és azzal majd lesz, ennyi

(első voltam)

2009. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyira unalmas már, hogy minden nap van egy ilyen kérdés. Nem, egyáltalán nem ciki. Nekem még 20évesen sem volt pasim, 22éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem, most 26éves vagyok, 2férfi volt az életemben(mármint akivel lefeküdtem) és a második már lassan egy éve a férjem. Nekem sosem fordult meg a fejemben, hogy ciki lenne, mert rohadtul nem érdekelt mit gondolnak mások az ÉN életemről.
2009. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kicsit messze van pesttől, de majd akkor plátói lesz a szerelmünk;)
2009. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 16/L vagyok, nem csókolóztam még, és szűz vagyok. Sajnos egyszer jártam egy sráccal, mert már nagyon akartam pasit, de nagyon megbántam... így utólag már azt mondom, hogy inkább nem kellett volna járnunk, mert hülyeség volt csak úgy belemenni, hogy nem szerettem. Ha visszatekerhetném az időt, akkor nem járnék vele, hanem várnám azt a srácot, akibe tényleg bele vagyok zúgva, és ő lenne az első pasim... De ez már késő. Persze az első csók már csak azzal csattanhat el, akit igazán szeretek. Megfogadtam, hogy már csak olyan pasim lesz, akit tényleg szeretek. Volt már pár jelentkező, de a fogadalmam miatt nem mentem bele, és erre büszke is vagyok.:D A szüzességem elveszítése meg biztos, hogy 17-18év felett fog megtörténni.:) Szerintem ez az ideális életkor, nem kell elsietni, így a pasik is jobban becsülnek, hogy nem vagy qrva.:)
2009. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
ugyanez velemis 17/L na és? inkább várok arra,aki meg is érdemli:) úgy lesz az igazi:)
2009. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

plátói:):)


uhh köszönöm mindenkinek.:$ egyetértek.. énis így gondolom.. de sajnos sok ember van akik a nehezebben kapható lányokat lenézik..:(

2009. máj. 25. 20:48
 19/23 anonim ***** válasza:
Én 20 voltam mikor jött az első csók, első pasi, első szex. Szerintem, ha ez nem ciki (márpedig én nem érzem annak), akkor te se vagy az. :)
2009. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Te félsz a csalódástól? Akkor mit szóljunk, mi , pasik?.....
2009. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!