Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj a szüzesség...

Mennyire fáj a szüzesség elvesztése lányok esetében? Fiuknak is fáj?

Figyelt kérdés

1-10-es skálán

1 mint injekció


2012. jan. 13. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiúknak nem fáj:DD
2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kisslecso válasza:
100%
lányok esetébben nagyon változo.lehet hogy igen,lehet hogy nem, a vérzés ugyan igy. a fiuk nak nem.
2012. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

A fiúknak leszakad a makkjuk és a nőben marad egy hétig, amíg ki nem csírázik!

Ha az aktus előtt magadra kensz egy kis Canis mergát, akkor az érzéstelenít

2012. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Puncikobold kenegeti a nunit fájdalomcsillapítóval, így nem olyan vészes. De vigyázz, be ne kapd a legyet!
2012. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ugyanmá olyan hülye nem vagyok
2012. jan. 13. 19:40
 6/13 anonim válasza:
én lány vagyok, és nekem nem fájt. mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy másik pasival az első viszont kicsit fájt, mert neki nagyobb volt. szóval partnerfüggő is gondolom, de hamar meg lehet szokni, és elkezdeni élvezni, csak türelmes partner kell. fiúknak meg szerintem abszolút nem fáj.
2012. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem eléggé fájt 8as talán :/ de csak amikor behatolt, pár perc után már nem fájt, sőt el is tudtam élvezni :D
2012. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. jan. 13. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első nem fájt.

Azaz az elején igen, de miután befostam és volt elég kenőanyag onnantól jó volt az egész

2012. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ... Én annyira kívántam a pasit, hogy csavarni lehetett a bugyimat már a csókolózástól is. De megvártam az igazit, és a kapcsolatnak is adtam időt, nem másztam bele az első jöttment ágyába. 20 évesen 3 hónap járás után történt.

Egyetlen pillanatig éreztem egy nyilallást, kb. mint egy tűszúrás, de nem annyira, mint az injekció, mert az tovább fáj. Utána nagyon jó volt, és orgazmusom is volt, mindjárt első alkalommal. Nem véreztem.

2012. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!