Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elso szex elott ki mennyire...

Az elso szex elott ki mennyire volt ideges vagy izgatott? Mint tudjuk az elso szex elott le kell ujjazni a lany h ne fajjon neki annyira! Az ujjazas fajni fog vagy mar el is tud elvezni?

Figyelt kérdés

bocsika a huje fogalmazasert :)

meg kezdo vagyok :)

lecci irjatok minnel bobb valaszt!

ha van tanacs vagy gondolatok azt is irjatok le lecci :)

koszi mindenkinek :)


2012. jan. 14. 02:52
 1/7 omba ***** válasza:

nem kell beujjazni.

kedveskedni kell....

2012. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem tudom mennyire állsz készen a dologra. 1 hibátlan mondatot sem tudtál megfogalmazni. Ezt nem szabad félvállról venni...

De hogy a kérdésre is válaszolajak egy kis tágítás nem árt az aktus előtt. Nedvesnek is kell lennie, az az izgalmi szinttől függ. Akkor szokott fájni nekik ha be vannak szűkülve

2012. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szoval, attol is fugg hany eves vagy, ha nagyon felsz es nincs meg az idealis partnered, de tedd meg!

Ha olyan fiuval leszel akin latszik az hogy tordik veled. es hogy szeret te is jobban fogod erezni magad, nem fogsz aggodni, es be leszel "nedvesedve", ami sokat segit!

Ha sex kozben, es elotte is csak a ajdalomra gondolsz, nem fogod tudni el engedni magad es akkor igen is faj, de ez attol is fugg hogy milyen vastag a szuzhartyad.En eloszor 15 evesen vesztettem el, nagyon nem fajt, de meg bantam...

Utanna egy jo evig vagy lehet meg tobb is, nem voltam senkivel... ne siesd el.es ami a legfontosabb ne FELJ, nem veszes.

2012. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

hogy ne fájjon a következőket kell tenned:

1: elkezdesz járni magyar nyelv és irodalom órára ahol megtanulsz helyesen fogalmazni és helyesen írni.

2: utána nézz be pár infó órára téma: Mi is az a klaviatúra, azaz hol találom az ékezetes betűket.


És még egy szorgalmi feladat, ülj be biológia órára és tanuld meg az emberi test című tananyagot hogy elkerüld a felesleges kérdést: A barátommal lefeküdtünk, lehetek terhes?


Mire ezzel végzel elég idős leszel ahhoz hogy ne azt használd kifogásnak hogy tudom hogy kell helyesen írni de így jobb és elég érett leszel a szexhez. :D

2012. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszi annak aki normalisan tudott valaszolni :)

aki meg kioktatott azon meg elmosolydtam...mert ugyanis jarok magyar,biologia es informatika orara is :D

na de koszi :D

2012. jan. 14. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ő... én az első szex előtt sem izgatott, sem ideges nem voltam... egyszerűen be voltam rúgva mint az albán szamár xD


Am ha átszakítod a szűzhártyáját, az elméletileg fáj, de ez nem törvényszerű. ;)

2012. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az elso ujjazas nem faj. (legalabbis nekem nem fajt) jol benedvesedtem mert felizgatott a baratom, utana benyult a bugyimba es a kozepso ujjat szepen bedugta. eloszor lassan aztan egyre gyorsabban ki be. kozben en jol el is elveztem. remelem segitett
2012. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!