Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a szüzesség elvesztéséről van szó akkor mindenki még a szakemberek és a média is csak a lányok oldaláról keözelíti meg az egészet?

Figyelt kérdés

Mintha a fiúknak,legalábbis egy nagy részüknek nem lenne fontos kivel,mikor hogyan.

Nekünk miért nem adnak tanácsokat? Mi hogy kűzdjük le a szüzesség elvesztéséhez vezető utat?

A mi érzéseink félelmeink nem is számítanak?

Vanna akiknek bizony gondot okoz ez az egész.

És mindehol csak az olvasni,hogy a lányoknak erre kell figyelni,annak adják oda magukat.

Mi is parázunk az első sextől!

Miért hiszik azt,hogy nekünk csak úgy magától megy ez az egész?

Sok hozzászólás különböző forumokon is azt sugaljja,hogy a lányok szerint sem nagy ügy a fiúknak az első.

Miért hiszik ezt rólunk?


2009. máj. 27. 20:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Mert a legtöbb pasinak valóban nem nagy ügy az egész.
2009. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a bőgés oroszlán, csakhát az a helyzet, hogy a férfiak 99%-a nem ilyen érzelmi ember, mint te. Evvan.
2009. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt megértelek mivel nyilván y pasiknak több szerepük van egy szexben vagyis úgy gondolom hogy nekik többet kell beleadniuk :D

másfelől nektek nincs esélyetek arra fájjon vagy vérezzetek meg ilyenek

ja és nem is eshettek teherbe :D:D

2009. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
100%
Azért, mert mindenki úgy gondolja, hogy a lányok az érzelmesebbek, hogy rajtuk nagyobb lelki seb keletkezhet mint a fiúkon ha mégsem úgy sikerül...pedig szerintem a fiúknak is lehet ugyanolyan lelki problémájuk ezzel, csak sokan nem szeretnek erről beszélni, mert fél hogy gyengének fogják hinni.
2009. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

lehet még iylen srácot találni, aki ezt így gondolja?:D :)


amúgy igen, általában azért, mert a fiúk nem eshetnek teherbe. :D

2009. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha számodra fontos, hogy kivel és mikor veszíted el, akkor legyél büszke magadra, mert kevesen vannak ezzel így. A legtöbb ismerősöm buliban veszítette el, részegen, van olyan is, akinél a lány a mai napig nem tudja, hogy ki d.ugta meg, csak annyit, hogy megtörtént... A fiúk jobban szeretnek túllenni rajta egy ismeretlennel, vagy részegen, hogy utána már ne legyenek annyira tapasztalatlanok annál a lánynál, akit megbecsülnek és szeretnek... De szerintem is jobb, hogyha a fiú törődik vele, hogy ne a város prostijával legyen együtt először, csak sajnos kevés fiú van ezzel így.
2009. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon jól megcsinált női propaganda, semmi több :)
2009. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

szerintem vannak erzéseik,meg aggályaik csak nem beszélnek róla és nem mutatják ki.

És ha én ilyen vagyok?

Női szemmel nézve rossz ha egy fiú lelkizik az első elött? ha nem akarja hogy rossz legyen?

2009. máj. 27. 21:25
 9/50 A kérdező kommentje:
én a lelki részére gondoltam nem a fájdalomra,bár olvastam olyat,hogy tud kicsit fájni,mert szokatlana a hüvely dörzsölése
2009. máj. 27. 21:27
 10/50 A kérdező kommentje:

21:00

miért akarsz ilyet találni? talán jó?

2009. máj. 27. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!