Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány 19 évesen szűz?

Figyelt kérdés
manapság már az a "menő" ha valaki 13-14 évesen már nem szűz.. de én mindig is arra vártam hogy olyannal feküdjek le aki tényleg szeret :/ volt pár barátom, de egyik sem volt hosszú ideig tartó kapcsolat.. most már kezdem úgymond "cikinek" érezni :/ szerintetek is az? vagy fiúk ti örülnétek ha a barátnőtök még az lenne?
2012. jan. 22. 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem :) Én is az vagyok... de lett volna rá alkalom. Bár 19 éves fiúként érdekes, hogy nem tettem meg de az már más tészta :)
2012. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Dehogy gáz! Én nagyon is örülnék egy ilyen barátnőnek, mert én is szűz vagyok és szeretném azzal a lánnyal elveszteni, aki igazán szeret engem és persze én is őt. :)


22/F

2012. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb dolog a mai világban: NE KÖVESD A DIVATOT!!!!
2012. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

20 leszek.énis kezdem cikinek érezni!nem az igazit várom,de egy komolyabb kapcsiban szeretném elveszíteni!sajnos ilyenem még nem volt,szerelmes sem voltam soha.csak úgy bárkivel képtelen lennék.

szerintem felesleges ráparázni amúgy,biztos eljön a mi fiúnk,a mi esténk is.

2012. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki!! Az a ciki aki 13 évesen bekurvul és úgy csattogtatja a lyukát mint egy tiki-takit!!:)Sok ilyen lány kéne még mint te de hát......egyre kevesebb van....na csoki ropi
2012. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%
Barátnőim 15 évesen vesztették el. Hát nem kicsit bánták meg.
2012. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz. Sőt ne érezd cikinek sem. Még nem találtad meg az alkalmas fiút akivel életed leselső szexuális együttlétét is töltenéd ennyi az egész és ez természetes is. Hidd el, el fog jönni a megfelelő alkalom és az a fiú akiben te is bízni fogsz. 19 évesen abszolút nem gáz sem ciki, hogy valaki még szűz, ezt felejtsd is el. 26/L
2012. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én 19 évesen veszítettem el,miért lenne gáz? figyelj,19 évesen már nem a 13-15 éves kislányokkal kell törődni akik "érettségre,szerelemre" hivatkozva szét teszik a lábukat,felnőttet játszanak,hidd el 98%uknak lesz még baja belőle,inkább örülj,hogy mikor találsz valakit akivel egymásba szerettek,kellően érett leszel,és tényleg jó lesz mindkettőtöknek,és te már tudni fogod mit csinálsz,nem úgy mint a kislányok
2012. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen hozzá a mentalitásod.


Csak olyan ne legyél mint az a pápai csaj, akinek oldalnyi elvárása volt a leendőbelijével szemben ugyanakkor itt ismerkedett nyakra-főre, de amióta elveszítette a szüzességét egy egyéjszakásban azóta már csak a f@sz érdekli!


Van különbség szűz és szűz között!

2012. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

dehogy gáz! Én meg olyan csajt szeretnék, aki értékeli a szeretetet :)

hol laksz? :D

2012. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!