Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális hogy 17...

Szerintetek normális hogy 17 évesen még szűz vagyok? és ha igen miert?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
valamit félre olvastál,nem 18 évesre írtam hogy fejleltlen
2012. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Nagyon egyszerű, még nem találkoztál olyan fiúval (amennyiben lány vagy) akiben annyira megbíztál volna, hog testileg is neki add magad. Ezért nem is szólhat meg senki. Mindennek eljön a maga ideje, te is majd megismersz egy olyan fiút akiben annyira fogsz bízni, és annyira vonzódsz hozzá és szereted, hogy majd a szüzességed is vele akarod elveszteni, de egyenlőre még ezekszerint nem jött olyan valaki az életedbe, ezért ne is aggódj. Senki sem marad örökre szűz, csak esetleg az apácák. De teljesen normális, hogy 17 évesen még szűz vagy. 26/l
2012. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
tök normális.. én 19 évesen nyilas vagyok nincs ezzel semmi gond.
2012. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19 éves szűz lány vagyok, szerintem ez is normális, javítsatok ki ha tévedek :D Egyszerűen várok arra, akinek nem csak egy estére kellek, szerintem nincsenek égbenyúló igényeim :D
2012. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Normális,hogy 17 évesen szűz vagy. Inkább az az abnormális, hogy ezt megkérdezed! Ne érezd cikinek csak azért, mert a többiek már elvesztették. Sőt,inkább legyél rá büszke!Manapság kevés ilyen lány van!
2012. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!