Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hát én egy 17 éves lány...

Hát én egy 17 éves lány vagyok, szűz. Az gáz lenne ha egy kavarás alkalmával veszteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szó h mostanában a párkapcsolat kérdés nemigazán akar összejönni, de vhogy "hijányzik" a szexuális élet, Lenne ember akivel elveszthetném nem is egy, de tudom h ő nem jönne velem össze utánna "csak szex és más semmi alapon" nagyon bejön meg minden de megtegyem?
2009. máj. 30. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Várd meg az igazit!

Hidd el, ha nem várod meg bánni fogod!

2009. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez idáig oké, de szar mert nagyon kívánom és már nemegyszer közel kerültünk a dologhoz egyszerűen hozzámér és kész vagyok tőle...
2009. máj. 30. 15:31
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj! Ha azt mondjuk hogy ne akkor az ellen fogsz érvelni hogy miért ne!Akkor tedd meg próba szerencse,de azért vannak hátulütői is.

:-a fiú egy könnyűvérű csajnak néz

:-meg bánod

:-lelkifurdalás

:-cssalódsz mert nem olyan lesz mint amilyennek elképzelted

mert mikor szerelmes az ember akkor sokkal jobb

természetesen ezek nem biztos0feltételek de előfordulhat.

2009. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt neked kellene tudnod, hogy gáz lenne-e vagy nem, te érzed.... mindenesetre én nem ajánlom. Nekem úgy történt, hogy összejöttem egy sráccal. Tette a jót meg mondott minden szépet, amit persze én el is hittem. Teljesen megbíztam benne és 8 nap múlva le is feküdtem vele. Bár tudom én is hibás voltam, hogy nem vártam több időt, ezt be is látom. Miután megtörtént még párszor találkoztunk aztán nem nagyon akart keresni (igaz a következő hétvégén el is utazott messzire). Végül kiderült, hogy csak a szexért jött össze velem és én hülye még a bnőmre sem hallgattam pedig ő előre megmondta. Azt meg hogy megbántam-e hogy vele történt magam sem tudom, de egy biztos amiatt sokat szenvedtem és sírtam is eleget, hogy egy ilyen "kapcsolatban" veszítettem el. És hozzáteszem, hogy még most sem vagyok igazán túl rajta, pedig már eltelt 2 hónap.
2009. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
ja és 18 lány az utolsó;)
2009. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Egycipőben járunk!De én személy szerint úgy gondolom,hogy várj egy komoly kapcsolatot vagy egy "igazi" szerelmet.

Lehet,hogy csalódni fogsz a srácban vagy meg fogod bánni azt,hogy egy egyéjszakás kalandban veszted el.

De ha ismered a pasit,akkor lehet,hogy ezzel megromlik a kapcsolatotok.

Mellesleg én is így vagyok evvel,rengeteg alkamam lett volna elveszíteni és én is annyira kívánom,de én még nem "merem" megtenni.

Ha te úgy érzed,hogy készen állsz rá,akkor csináld,csak nehogy oylan férfit válassz,aki nem figyel rád vagy utána szétkürtöli vagy visszaél a helyzettel stb.Szóval csak óvatosan!

2009. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ht nemtudom mondjuk az szar lenne ha utánna le se szarna mert ugye egy társaságba járunk ez volt az eggyik oka annak h eddig nem mentem bele mert utánna a város kur.vája lettem volna...igaz kavartunk már kétszer jo volt csak szegény mindkétszer ottmaradt félárbócon mert nemsikerült befüznie...amugy köszönöm a válaszokat sztem akk ülök tovább seg gemen és várom azt aki többet szeretne mint egy estét...
2009. máj. 30. 15:48
 8/12 A kérdező kommentje:
18 lány az utolsó?
2009. máj. 30. 15:58
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

én is egy ilyen kavarás során vesztettem el 16 évesen. csak akkor menj bele, ha nem azok közé tartozol akiknek nagy szó a szüzesség, és fontos nekik hogy olyannal veszítsék el , akibe nagyon szerelmesek stb. veszélyes lehet az ilyesmi, ha beleszeretsz az aktuális kavarós partneredbe, ezzel vigyázz, mert nagy csalódás érhet így.

én akkoriban nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, és semmi problémám nem származott ebből. boldog tartós párkapcsolatban élek jelenleg.

L/19

2009. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 15:42-es utolsóra gondoltam;)
2009. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!